Obchodný zástupca - Ochrana rastlín (NR kraj)

BASF Slovensko spol. s r.o.

Miesto práce
Einsteinova 23, Nitriansky kraj
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás čaká:
• Rozvoj a aktívna podpora zákazníkov v pridelenom regióne
• Identifikácia nových možností obratu a akvizícia nových zákazníkov v pridelenom regióne
• Neustále sledovanie vývoja trhu a analýza konkurencie
• Aktívne riadenie zákaziek a prípadných reklamácií

Čo ponúkame:
• Zodpovednú prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
• Zázemie najväčšej chemickej spoločnosti na svete
• Možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu v medzinárodnej spoločnosti
• Práca z home officu, služobný automobil aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Agronóm, Poľnohospodársto,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Čo očakávame:
• Ukončené VŠ štúdium poľnohospodárskeho zamerania, odborné vedomosti z oblasti technológií, škodcov, chorôb atď.
• Min. 2 ročné skúsenosti s obchodom
• Výborné vyjednávacie a argumentačné schopnost, orientácia na zákazníka, sebariadenie, samostatnosť
• Plynulé ovládanie anglického jazyka, ovládanie maďarského jazyka výhodou
• Vodičské oprávnenie skup. B, ochota cestovať, bydlisko v rámci NR kraja
• MS Windows / MS Office (word, excel, powerpoint)

Tvoríme ten najlepší tím. Staňte sa jeho členom!

Sme popredná svetová chemická spoločnosť, ktorej najlepšie tímy vyvíjajú inteligentné riešenia pre našich zákazníkov a tvoria chémiu pre trvalo udržateľnú budúcnosť.

Úspech celej spoločnosti BASF spočíva v osobnej angažovanosti našich zamestnancov. Vedieme ich k tomu, aby rozvíjali svoje silné stránky, a oceňujeme ich úspechy. Pokiaľ ide o nábor tých najlepších technických špecialistov a manažérov, sme v lepšej pozícii než naša konkurencia vďaka úžasne širokej škále ponúkaných pracovných pozícií.
Zaujímavá paleta funkcií, výkonnostných prémií a množstva rôznych príležitostí pre medzinárodný rozvoj – to sú len niektoré z faktorov, ktoré by mali pritiahnuť vašu pozornosť. A zdravá rovnováha medzi pracovným a súkromným životom je hlavnou prioritou pre nás všetkých.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BASF Slovensko, spol. s r.o.
Einsteinova 23
851 01 Bratislava
ID: 3333915   Dátum zverejnenia: 13.3.2018