Obchodno technický zástupca / Objektový poradca (Žilinský kraj)

BASF Slovensko spol. s r.o.

Miesto práce
Einsteinova 23, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
- Nadväzovanie obchodných vzťahov s projekčnými kanceláriami, bytovými družstvami, SBD, realizačnými firmami, investormi, stavebninami.
- Identifikácia nových možností obratu a potenciálnych zákazníkov, získavanie a riadenie obchodných prípadov.
- Príprava a sledovanie cenových a kreditných podmienok.
- Vypracovanie návrhov technických riešení pre zákazníkov.
- Sledovanie trhu, nových trendov a analýza konkurencie.

Čo ponúkame:
Priestor a podporu pre realizáciu vlastných predstáv a nápadov.
Zázemie poprednej chemickej spoločnosti na svete a výhody práce pre medzinárodný koncern.
Služobný automobil aj na súkromné účely a prácu z home office.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Čo očakávame:
- SŠ, prípadne VŠ vzdelanie stavebného alebo technického zamerania
- prax z oblasti stavebníctva min. 3 roky.,
- výborná znalosť stavebného segmentu (produkty, trh, konkurencia) a obchodných procesov
- Dynamickú osobnosť s obchodníckym duchom, chuť a ochotu realizovať vlastné nápady a stratégie
- Výborné argumentačné a predajné zručnosti, samostatnosť, sebariadenie a organizačné schopnosti.
- MS Office na užívateľskej úrovni, Ochota cestovať, vodičský preukaz skupiny B, lokalita / bydlisko v rámci Žilinského kraja./
- Slovenský jazyk podmienkou (rodený hovorca alebo C1), angličtina výhodou

Tvoríme ten najlepší tím. Staňte sa jeho členom.

Sme popredná svetová chemická spoločnosť, ktorej najlepšie tímy vyvíjajú inteligentné riešenia pre našich zákazníkov a tvoria chémiu pre trvalo udržateľnú budúcnosť.

Úspech celej spoločnosti BASF spočíva v osobnej angažovanosti našich zamestnancov. Vedieme ich k tomu, aby rozvíjali svoje silné stránky, a oceňujeme ich úspechy. Pokiaľ ide o nábor tých najlepších technických špecialistov a manažérov, sme v lepšej pozícii než naša konkurencia vďaka úžasne širokej škále ponúkaných pracovných pozícií.
Zaujímavá paleta funkcií, výkonnostných prémií a množstva rôznych príležitostí pre medzinárodný rozvoj – to sú len niektoré z faktorov, ktoré by mali pritiahnuť vašu pozornosť. A zdravá rovnováha medzi pracovným a súkromným životom je hlavnou prioritou pre nás všetkých.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BASF Slovensko, spol. s r.o.
Einsteinova 23
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriel Meixner
Tel.: +421 2 582 66 740
E-mail: poslať životopis
ID: 3284208   Dátum zverejnenia: 11.1.2018