Regionálny Obchodný Riaditeľ - PCI (Žilinský, Banskobystrický, Prešovský a Košický kraj)

BASF Slovensko spol. s r.o.

Einsteinova 23, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
- Riadenie obchodných aktivít v danom regióne, realizácie obchodnej a produktovej stratégie
- Riadenie obchodného tímu, stanovenie a hodnotenie cieľov, rozvoj a coaching, riadenie predaja pomocou záznamov, týždenných plánov, analýzy dát atď.
- Plánovanie obchodných a marketingových aktivít v danom regióne a vypracovanie stratégií pre špecifické cieľové skupiny
- Pravidelné návštevy VIP zákazníkov (distribútorov, realizačných firiem, projektových kancelárií) a ich motivácia pre spoluprácu a nákup nášho materiálu.
- Monitorovanie likvidity zákazníkov, podpora pri vymáhaní faktúr.
- Poskytovanie informácií o trhu nadriadenému / marketingovému oddeleniu

Čo očakávame:
- VŠ vzdelanie stavebné/technické alebo min. 5 ročná prax v stavebníctve
- Min. 2 ročné skúsenosti so systematickým riadením obchodu a obchodného tímu
- Min. 2 ročné skúsenosti s obchodom / marketingom
- výborná znalosť segmentu (produkty, trh, konkurencia) a obchodných procesov
- Dynamickú osobnosť s obchodníckym duchom, chuť a ochotu realizovať vlastné nápady a stratégie
- MS Office na užívateľskej úrovni, Ochota cestovať, vodičský preukaz skupiny B, lokalita / bydlisko v rámci daného regiónu
- Slovenský jazyk podmienkou (rodený hovorca alebo C1), Angličtina výhodou

Čo ponúkame:
- Priestor a podporu pre realizáciu vlastných predstáv a nápadov.
- Zázemie poprednej chemickej spoločnosti na svete a výhody práce pre medzinárodný koncern.
- Služobný automobil aj na súkromné účely a prácu z home office.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, technické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Tvoríme ten najlepší tím. Staňte sa jeho členom!

Sme popredná svetová chemická spoločnosť, ktorej najlepšie tímy vyvíjajú inteligentné riešenia pre našich zákazníkov a tvoria chémiu pre trvalo udržateľnú budúcnosť.

Úspech celej spoločnosti BASF spočíva v osobnej angažovanosti našich zamestnancov. Vedieme ich k tomu, aby rozvíjali svoje silné stránky, a oceňujeme ich úspechy. Pokiaľ ide o nábor tých najlepších technických špecialistov a manažérov, sme v lepšej pozícii než naša konkurencia vďaka úžasne širokej škále ponúkaných pracovných pozícií.
Zaujímavá paleta funkcií, výkonnostných prémií a množstva rôznych príležitostí pre medzinárodný rozvoj – to sú len niektoré z faktorov, ktoré by mali pritiahnuť vašu pozornosť. A zdravá rovnováha medzi pracovným a súkromným životom je hlavnou prioritou pre nás všetkých.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BASF Slovensko, spol. s r.o.
Einsteinova 23
851 01 Bratislava
ID: 3284204   Dátum zverejnenia: 11.1.2018