Vodič MKD

Bas Logistika, s.r.o.

Miesto práce
Taliansko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacvreckové + diety

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie kamiónu v krajinách EÚ a s tým súvisiace činnosti, ako napr.: nakladanie a vykladanie prepravovaného materiálu a ďalšie práce týkajúce sa dopravy nákladným motorovým vozidlom na základe pokynov zamestnávateľa, komunikácia v slovenskom jazyku.

- základňa v Etten-Leur (NL) a v Cambiagu (IT) vybavená kuchynkou, práčkou, sušičkou, TV a wifi
- pravidelné vyplácanie mzdy vo výplatnom termíne
- dodržiavanie legislatívy o organizácii pracovného času v doprave
- zabezpečená doprava na turnusy a spät firemným autom z/do Bratislavy
- možnosť parkovania súkromného auta na stráženom parkovisku
- turnusy 3+1 alebo 8+2

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

5

- platná karta vodiča
- skúsenosti s vedením kamiónu v rámci EÚ
- dodržiavanie predpisov
- ADR výhodou
- spoľahlivosť, presnosť
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- pozitívny prístup k práci, schopnosť pracovať pod tlakom

Slovenská pobočka holandskej prepravnej spoločnosti, ktorá sa už 30 rokov špecializuje na prepravu do Južnej Európy s dôrazom na Taliansko a Francúzsko. V súčasnosti sa spoločnosť presadzuje aj na trhu Strednej Európy. BAS Logistika sa prednostne venuje preprave tovaru vyžadujúceho si zvýšené nároky na prepravu, ako sú napríklad chemikálie, domáca elektronika a farmaceutické výrobky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4126007  Dátum zverejnenia: 23.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac