Mid Grafický dizajnér

Barux s.r.o

Miesto práce
Záhradnícka 46, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.7.2023
1 200 - 1 400 EUR/mesiacPravidelné odmeny do výšky až 1 000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme designová agentúra a hľadáme interného mid dizajnéra, na ktorého sa môžeme spoľahnúť pri plnení rôznych úloh.

Hľadáme veľmi samostatného človeka, ktorému nerobí problém niekedy pracovať pod tlakom. Nemusíš sa však obávať, čaká na teba skvelý tím, ktorý ti pomôže, keď bude treba. Máme parádny kancelársky priestor kúsok od centra Bratislavy. Homeoffice je možný podľa dohody - nie je problém pracovať z domu kedykoľvek. Netreba zabudáť že určite oceníme tvoju proaktivitu a vieme garantovať profesný rast.

Grafika je našou primárnou oblasťou. Verím, že je to aj tvoj prípad, a že sa nám budeš hodiť. Neváhaj a pošli nám svoj životopis a portfólio.

- Plat ponúkame niekde medzi 1 200 až 1 400 podľa tvojich skúseností.
- Svojsky nastavený systém odmien (taký si ešte nevideľ)
- Občasné tím buildingy
- Pitný režim - čo si povieš to ti kúpime !
- Zábavu a neformálnu kultúru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Máš aktívnu prax aspoň 3 roky
- Máš plno nápadou ktorými obohatíš našich klientov,
- Ovládaš Photoshop, Illustrator a InDesign
- Zvládaš vytvárať či online alebo offline
- Máš rád prácu v tíme a posúvaš svoje nápady a celý svoj tím ďalej
- Si samostatný / samostatná
- Myslíš out of box
- Si pracovitý a nevadí ti niekedy ostať dlhšie / na oplátku máš voľna koľko len chceš !
- Vieš komunikovať s klientami
- Máš živnosť

www.whad.sk - Sme kreatívne grafické štúdio, v ktorej pracuje šikovný tím marketérov a grafických dizajnérov. To, že svoju prácu milujeme a robíme ju srdcom, vidieť pri výsledkoch našich klientov. Našou najväčšou prioritou je spokojnosť klienta a jeho napredovanie, aj pomocou našej práce.
ID: 4580850  Dátum zverejnenia: 17.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac