Obchodný manažér/zástupca Bratislava

Bártrová s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 55, Bratislava
Termín nástupu
dohodou/ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza trhu
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných partnerov
- aktívna prezentácia produktov spoločnosti
- aktívna telefonická, písomná a osobná komunikácia s exitujúcimi ako aj potenciálnymi obchodnými partnermi
- vedenie obchodných rokovaní
- vedenie kompletného obchodného prípadu - od vyhľadania potenciálneho obchodného partnera až po uzavretie zmluvného vzťahu
- realizácia kompletných podkladov na obchodné rokovania a príprava jednotlivých obchodných ponúk
- udržiavanie obchodných vzťahov

- ponúkame prácu s atraktívnym a rôznorodým spektrom tovarov a služieb
- zaujímavú a perspektívnu prácu na trvalý pracovný pomer
- možnosť práce v mladom, dynamickom kolektíve
- dlhoročné pôsobenie na trhu
- kvalitné vstupné zaškolenie
- motivujúce platové ohodnotenie v priamej úmere s pracovným výkonom a nasadením
- profesionálny rast a vzdelávanie (komunikačné, obchodné, manažérske školenia)
- rodinnú atmosféru

Profesijný životopis zaslať formou: e-mail. Do predmetu e-mailou napíšte: Obchodný manažér/zástupca BA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť osobnej, priamej prezentácie produktov u obchodných partnerov na vysokej profesionálnej úrovni
- komunikačná schopnosť - písomná, telefonická na vysokej profesionálnej úrovni
- organizačné schopnosti
- znalosť písania obchodných listov a vypracovávania individuálnych obchodných ponúk
- schopnosť maximálneho pracovného nasadenia
- vysoko kladný vzťah k obchodnej činnosti - aktívny predaj produktu spoločnosti
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- schopnosť obchodného myslenia a rozvíjania obchodného prípadu
- vysoký stupeň lojálnosti voči spoločnosti
- zodpovednosť a samostatnosť
- logické myslenie

Spoločnosť Bártrová s.r.o je obchodná spoločnosť, ktorá pôsobí na celom území Slovenska. Spolupráca s obchodnými partnermi je založená na 14 ročnej tradícii, kvalite s cieľom uspokojovania ich individuálnych potrieb.
ID: 1719762  Dátum zverejnenia: 17.9.2017