Office manager

Bartošík Šváby s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 EUR/mesiac - podľa dohody v závislosti od skúseností + koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je komplexné zabezpečenie činnosti advokátskej kancelárie a to najmä príprava podkladov na účtovníctvo, príprava podkladov pre fakturáciu a faktúr, príprava mzdovej agendy, a evidencia dochádzky, vedenie hotovostnej pokladne, vedenie klientskych výdavkov, vykonávanie platieb, organizovanie činnosti asistentov (študentov
práva).

- práca v renomovanej advokátskej kancelárii pre domácu a zahraničnú klientelu (EÚ, USA, Kanada)
- motivujúce finančné ohodnotenie
- odborný rast možnosť rozvoja vlastnej aktivity a iniciatívy
- sociálny program, pravidelné teambuildingové akcie

Váš životopis prosíme posielať v SJ na emailovú adresu [email protected]
Vopred ďakujeme za zaslanie Vášho emailu, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme len nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preferujeme vzdelanie v odbore ekonómia, manažment. Pozíciu môže vykonávať aj šikovný kandidát s iným ako ekonomickým vzdelaním. Práca je vhodná aj pre absolventa. Práca vyžaduje základné ekonomické znalosti a chápanie súvislostí.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Personalistika - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný uchádzač by mal mať skúsenosť v administratíve (asistentka, recepčná, office manager) alebo účtovníctve (pomocná účtovníčka, fakturantka). Vyžadujeme zmysel pre zodpovednosť a pre detail. Uchádzač by mal byť tímový hráč. Hľadáme kandidáta, ktorý bude dôsledný pri sledovaní detailov a súčasne bude inteligentný a bystrý.

Naša advokátska kancelária poskytuje právne služby domácej a zahraničnej klientele pri jej obchodných aktivitách na území Slovenskej republiky (našimi klientmi sú domáce spoločnosti a taktiež skupiny kótované na burzách v Paríži, Londýne a Toronte a stredne veľké firmy z EÚ a Severnej Ameriky).
DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA: Dbáme na to, aby ľudia v našej kancelárii mali dostatočný čas na oddych, rodinu a mimopracovné záujmy, a mali tak príležitosť plnohodnotne rozvíjať svoj osobný život. Tomuto princípu prispôsobujeme aj pracovný rytmus a spôsob a intenzitu práce.
Vo firme vládne dobrá atmosféra a zdravé pracovné vzťahy, nepodporujeme nezdravú súťaživosť a preteky medzi kolegami. Sme (ešte stále) mladí a aktívni. Každý rok organizujeme rôzne športovo-spoločenské podujatia pre celý kolektív, napríklad v zime tradičnú lyžovačku, či v lete športový deň.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 228559   Dátum zverejnenia: 15.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 EUR/mesiac - podľa dohody v závislosti od skúseností + koncoročné odmeny