Servírka pro Café hotel u jezera Lago di Resia (Ref. č.: ID269)

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Graun im Vinschgau, Autonomní provincie Bolzano, Itálie
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
10.12.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
2000 - 2500 EUR/měsíc, příjem v čístém po všech odečtech (zsm 12,5 )

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro restauraci u jezera pouze německy mluvící oblasti Alp hledáme zkušenou servírku m/ž s dobrou znalostí německého jazyka, která by mohla nastoupit od prosince - decembra 2018 na zimní sezónu (možnost pokračovat tou letní )
Ref.č.: ID 269
Příjem: 1700€ čistého, spropitné , 13.a 14.plat
Region: JIŽNÍ TYROLSKO konkrétně
Typ: sezóna letní -zimní.
Nástup: 12/2018
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 6 dní v týdnu, přesně 8 hodin denně
Ubytování: ubytování a strava zajištěna zaměstnavatelem , poskytnuta zdarma

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velmi dobré platové ohodnocení
- zajímavou práci v nádherné lokalitě jihotyrolských Alp. Tuto nabídku vřele doporučujeme. Rádi poskytneme další informace o hotelu a webové stránky.
Můžeme nabídnout spoustu další míst v jiných lokalitách včetně celého Německa. Stačí zaslat svůj životopis na naši bartlett adresu.

Informace o náboru

Svůj životopis v německém jazyce ideálně s fotografií zašlete prosím na [email protected] s uvedením ID269. V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: +420608769029 nebo T+420234221234.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

20.12.2018 (zbývá ještě 10 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

info o zaměstnavateli dopošleme formou internetových stránek. Fotky hotelu najdete na našich webových stránkách www.bartlett.cz anebo dopošleme. Je to náš mnohaletý klient, které přijímá vždy 2 československé servírky/čašníčky na léto a zimu. Tento rok 1 zůstává z léta. Přes zimu možnost využití několika lyžařských center.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

gastronomie
3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- aktivní znalost NJ podmínkou
- nástup dle domluvy mezi 1. 12 a 15.12.
- SOU/SHŠ či praxe v oboru od 2 - 15let
- praxi nebo zkušenosti z kavárny či baru výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemí i v České republice . Zaměření především na gastronomii a hotelnictví. Více než 20 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Plzeňská 2761/315
155 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Hruska Petr
Tel.: +420608769029
E-mail: poslat životopis
ID: 891005   Dátum zverejnenia: 28.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000 - 2500 EUR/měsíc, příjem v čístém po všech odečtech (zsm 12,5 )