Kuchař-ka - saláty - Ischgl top lokalita v Rakousku

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Kappl, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
12.12.2018
Mzdové podmínky (brutto)
čistého 1730 EUR/měsíc, v tempu 54 hodin týdně včetně pauz

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro 4 čtyřhvězdičkový hotel v rakouských Alpách v oblasti Ischglu hledáme 1 kuchaře-ku s komunikativní znalostí němčiny tzv pozice BEIKOCH. Jedná se o sezónní práci na 5 měsíců.
- pomoc kuchařům a samostatná příprava salátů a příloh.

Nástup k 12.12. Tato pozice jsou u našeho ověřeného a stáleho klienta, O ubytování a stravu je postaráno, vše je poskytnuto zdarma ( i během volna). Další informace rádi dopošleme emailem. Nabídka je s pracovní smlouvou hned při nástupu anebo na vyžádání předem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plat 1730 € čistého měsíčně plus 13. a 14. plat
- česko-slovenský kolektiv /ano/
- pracovní smlouvu přímo od zaměstnavatele předem
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí

* bez provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině či češtině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected]. T. +420608769029 Uveďte prosím ref. číslo.ID716k. Bartlett Recruitment s.r.o. Zajistíme Vám dopravu až na místo.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Jedná se o vůbec nejoblíbenější lyžařskou oblast v Rakousku u švýcarských hranic. Stručný popis hotelu včetně fotek Vám rádi dopošleme po zaslání životopisu.
Pro další informace jsme Vám kdykoliv telefonicky k dispozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

kuchařský

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchařská

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe ze stejné či obdobné pozice nutností
- němčina na úrovni porozumění
- rychlost, kolektivnost, žádný alkohol
- zkušenosti s rakouskou kuchyní výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3550292  Dátum zverejnenia: 29.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: čistého 1730 EUR/měsíc, v tempu 54 hodin týdně včetně pauz