Servírka-číšník - Obergurgel, Rakousko od 10.11. top nabídka

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Obergurgl, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
10.11.2019
Mzdové podmínky (brutto)
1900 € čistá potvrzená mzda za práci 6 dnů v týdnu po 9 hodinách. plus vlastní spropitné s prac.smlouvou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naprosto fantastický moderní středně veliký hotel a jeho restauraci v jedné z nejlepších lyžařských oblstí Rakouska hledáme do částečně česko-slovenského kolektivu číšníka a servírku ž/m pro obsluhu hostů na zimní sezónu. Nástup možný od 10.11. Délka trvání dle domluvy do 4/2020 či 5/2020.
Tuto nabídku Vám vřele doporučujeme. Hotel jsme osobně viděli.
Jedná se o hlavní pracovní poměr se smlouvou a s ubytováním i stravou zdarma. Preferujeme servírku/číšníka s praxí v německy mluvící zemi a s aktivní znalostí němčiny .
Info : další informace Vám dopošleme mailem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- čistý plat 1900 € měsíčně, plus spropitné
- velice příjemný profesionální zaměstnavatel, výborné "Betriebsklima"
- odborný a profesionální přístup
- pracovní smlouvu přímo od rakouského zaměstnavatele
- obrovskou slevu na vleky
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- vlastní pokoj se sprchou a wc

* bez provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto či jinou naši pracovní nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině či češtině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected]. T. +420608769029 .Bartlett Recruitment s.r.o.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

překrásný alpský hotel v turistické oblasti Stručný popis hotelu včetně fotek Vám rádi dopošleme. V kolektivu pracují i čeští či slovenští kolegové . V nabídce máme další číšnícké posty z Alp či jiných lokalit, rádi Vám vybereme a nabídneme tu nejvhodnější nabídku.
pro bližší informace jsme Vám kdykoliv k dispozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

obsluha hostů

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- počet let praxe nehraje takovou roli
- němčina na aktivní úrovni
- rychlost při práci, přehled a vhodné vystupování
- kolektivnost, otevřenost
- kladný vztah k hostům

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3508464  Dátum zverejnenia: 13.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1900 € čistá potvrzená mzda za práci 6 dnů v týdnu po 9 hodinách. plus vlastní spropitné s prac.smlouvou