HLEDÁTE ZAMĚSTNANCE?
HLEDÁTE PRÁCI?

Kuchař - menší pohodová restaurace v Rüdesheimu (u Frankfurtu) (Ref. č.: ID412)

Místo práce
Rüdesheim, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
15.05.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
2000 EUR/měsíc, celoroční podnik, 1400 € čistá, ubyt zdarma

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

obsazujeme kuchaře s němčinou pro běžnou restauraci v Německu. Nádherné místo na řece Rýn, vinice, hrady, říšní doprava, spousta turistů a přátelský kolektiv. Nabízíme práci do konce roku či 10. měsíce se zajištěným ubytováním. Jedná se celkově o velmi zajímavou pracovní nabídku
Plat: 1400 € čistý výdělek,
Ubytování: appartmán pro vlastní potřebu v pěsím dosahu
Strava: zajištěna
Nástup: 15. 5.2018
Zkouška: bez zkoušky - rovnou nástup

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na hlavní pracovní poměr, 6x v týdnu po max. 9 hodinách
-německá pracovní smlouva napřímo
- Zdravotní a sociální pojištění, strava
- ubytování v místě pracoviště
- možnost zkušebního dne na přání

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na hruska@bartlett.cz . T.420 608709029 www.bartlett.cz. Uvádějte prosím ID412.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

15.5.2018 (ostáva ešte 25 dní)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

německý zaměstnavatel se kterým spolupraceme již pěknou řádku let, restaurace se nachází přímo v centru na nejlepší ulici ve městě.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

gastronomie
5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru či hotelová škola podmínkou
- anebo 10 letá praxe
- německý jazyk na aktivní komunikativní úrovni
- praxe ze stejné pozice podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemí i v České republice . Zaměření především na gastronomii a hotelnictví. Více než 15 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Adresa společnosti

Bartlett Recruitment s.r.o.
Plzeňská 2761/315
155 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Hruska Petr
Tel.: +420608769029
E-mail: poslat životopis
ID: 3357204   Dátum zverejnenia: 10.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000 EUR/měsíc, celoroční podnik, 1400 € čistá, ubyt zdarma