Junior Šéfkuchař-ka či kuchař - u hranic s ČR

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
kousek za Chemnitzem, jižně od Lipska, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdřívější
Mzdové podmínky (brutto)
1900 - 2000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro hotelovou společnost s cca 10 hotely v Německu hledáme zkušeného kuchaře-ku, který by se po zapracování zhostil pozice šéfkuchaře-ky anebo také ne. Jedná se o kvalitní pracovní nabídku, dlouhodobou se zajištěným ubytováním poskytnuným zdarma a možností platového růstu. V krátkosti : očekává se slušná němčina a zkušenosti.
Fotky hotelu Vám je zašleme emailem .
Náplň práce:
- vaření
- u pozice šéfkuchaře pak více
- dodržování HACCAP norem, first in, first out

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou práci v kvalitní hotelu s možností povýšení na šéfkuchaře
- veškeré benefity sdělí konkrétně zaměstnavatel
- zajištění ubytování a strava
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- pracovní smlouvu dostanete přímo od hotelu

* zprostředkování a veškeré naše služby také zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu ideálně v němčině společně s fotografií na [email protected] . T.+420608769029 anebo +420234221234 pevná linka. bartlett.cz.
Uveďte prosím referenční číslo nabídky: ID810

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

hotelová společnost, která provozuje cca 10 čtyřhvězdičkových hotelů v Německu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

kuchař

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchař

Počet let praxe

10

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá 3 - 20 letá zkušenost v pozici na kterou se hlásíte
- německý jazyk na komunikativní úrovni přiměřené pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3220756  Dátum zverejnenia: 20.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1900 - 2000 EUR/měsíc