HLEDÁTE ZAMĚSTNANCE?
HLEDÁTE PRÁCI?

Personalista, Personální asistent-ka s NJ, Praha (Ref. č.: ID35P)

Místo práce
Praha 5, Nárožní ulice, nejbližši metro Butovice či Hůrka, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Nabízený plat (hrubého)
dle zkušeností a osobní domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro naši personální agenturu hledáme personalistu a to rádi na celý úvazek a dlouhodobě anebo i studenta na 2 - 3 dny v týdnu (pondělí, středa a čtvrtek) . dále moc rádi přivítáme personalistu na mateřské či po mateřské.

volné místo s nástupem od ihned či dle domluvy od nového roku. Místo pracoviště Praha Stodůlky - Nárožní ulice (naproti XXX-Lutzu)
Náplň práce:
- výběr a obsazování uchazečů a komunikace s nimi po telefonu
- práce v MS Outlooku
- dále zadávání inzerce, pomoc uchazečům s dopravou na místo, starost o firemni facebook

Zaměstnanecké výhody, benefity

- rozmanitou práci v HR segmentu zaměřeném na gastronomii
- zdokonalení se v cizích jazycích
- variabilní pracovní dobu (dle domluvy)
- podrobné zaškolení

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na hruska@bartlett.cz
T.+420608769029 www.bartlett.cz . Uvádějte prosím ID35Praha

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

23.12.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

jedná se o práci pro naši personální společnost, která je zaměřena na zprostředkování práce pro hotely a restaurace především v EU.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

personální či gastronomický

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Administrativní a ekonomické znalosti

Hospodářská korespondence - pokročilý

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Outlook - pokročilý

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ nebo vyšší vzdělání
- zájem o personalistiku, gastronomii o lidi
- aktivní znalost německého jazyka
- empatické schopnosti
- MS Office
- tah na branku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemí i v České republice . Zaměření především na gastronomii a hotelnictví. Více než 15 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Adresa společnosti

Bartlett Recruitment s.r.o.
Plzeňská 2761/315
155 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Hruska Petr
Tel.: +420608769029
E-mail: poslat životopis
ID: 3179238   Dátum zverejnenia: 29.11.2017