Servírka- Německo - celoroční restaurace

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Baden-Baden, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/měsíc1 500€ čistého + spropitné 800-1000 €

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vyučenou servírku m/ž s odpovídající praxí pro obsluhu hostů v kvalitní restauraci s moderní kuchyni.
Restaurace nabízí velmi dobré platové ohodnocení.
Místo je volné a je možno nastoupit okamžitě. Je to dlouhodobá pracovní nabídka.
Rádi poskytneme více informací.
Plat: 1 500€ čistého + spropitné 800-1200 € měsíčně
Region: Baden Württemberg, SRN
Typ: plný úvazek
Nástup: dle domluvy, ideálně co nejdříve
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: upřesní zaměstnavatel (pondělky vždy volné, v úterý se začíná až večerní směnou)
Zajištěno: ubytování, strava, pojištění a pracovní smlouva s přihlášením
Náplň práce / Arbeitsinhalt
- běžná práce číšníka v top restauraci spojená s kasírováním
- debarras, komunikace s kuchyní a hlavně s hosty
- usazování hostů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- výborné platové podmínky
- hlavní pracovní poměr dlouhodobě
- ubytování přímo ve městě (bez nutnosti dojíždět)

Informace o náboru

Svůj životopis v německém jazyce s přiloženou fotografií prosíme zašlete na [email protected]
Nezapomeňte uvést ID508. V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: +420608769029 nebo +420234221234. Vezmeme 1. vhodného uchazeče, dalším nabídneme podobná místa.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Špičková gastronomie na úrovni michelinové hvězdy za skvělou cenu v rodinném podniku / hotelu! Velice příjemní zaměstnavatelé - český kolektiv v kuchyni, gurmánská kuchyně.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Servírka - číšník

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

servírka / číšník

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- aktivní znalost německého jazyka
- SOU/SHŠ v oboru, případně několikaletou praxi
- reference výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2992145  Dátum zverejnenia: 16.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/měsíc1 500€ čistého + spropitné 800-1000 €