Servírka - 4* Hotel v Alpách

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Jižní Bavorsko, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
nástup dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
čistá mzda 1400- 1500 EUR/měsíc, práce 5 dnů v týdnu,gratis ubytování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro kvalitní 4 čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází v ALpách východně od Bodamského jezera hledáme servírku. Očekáváme od Vás znalost němčiny na dobré komunikativní úrovni, patřičné chování a předešlou zkušenost s kasírováním. Odbornost dle 4 hvězdičkového standardu.
Nástup dle domluvy. Možný od ihned. Práce v páru s přítelem či kamarádkou možná.
Je to nádherné město s výhledem na vrcholky hor, jeden z nejkvalitnějších hotelů v této oblasti. O ubytování a stravu je postaráno. Bližší informace rádi poskytneme. Nabídka je s pracovní smlouvou hned při nástupu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dobré platové podmínky
- českou kolegyni
- odborný a profesionální přístup
- pracovní smlouvu přímo od zaměstnavatele
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí

* bez províze za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto konkrétní pracovní nabídku prosíme o zaslání životopisu ideálně rovnou v němčině společně s fotografií na [email protected]. T. +420608769029 Uveďte prosím ref. číslo.ID 625S. .Bartlett Recruitment s.r.o.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční restaurace/ hotel. Stručný popis hotelu včetně fotek Vám rádi dopošleme v průběhu výběru. Několik podobných míst v okolí či po celém Německu od moře, přes města až po Alpy.
pro další informace jsme Vám kdykoliv k dispozici.Určitě něco vybereme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

hotelnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

obsluha hostů

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe ze stejné pozice podmínkou
- vyučení v oboru číšník/nebo hotelová škola podmínkou
- němčina na úrovni aktivního porozumění a mluvení
- úsměv, angažovanost a dobré chování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2005761  Dátum zverejnenia: 9.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: čistá mzda 1400- 1500 EUR/měsíc, práce 5 dnů v týdnu,gratis ubytování