Reagujte bez životopisu

Mechanik / montér bicyklov

Bartfeld Elektrotechnik s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
2 000 - 2 400 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od praxe a skúseností a jazykových schopností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montovanie a skladanie bicyklov rôznych značiek (Kettler, Cube, Scott, Gazzelle, Hercules Giant, Ghost...)
- montáž dodatočnej výbavy a zariadení na bicykel
- samostatne vykonávať menšie opravy bicyklov
- kontrola kvality a odstránenie závad jednotlivých komponentov bicyklov
- komunikácia v nemeckom alebo anglickom jazyku

- dlhodobá práca na slovenskú pracovnú zmluvu alebo živnosť
- zaslanie dokladov pre vycestovanie do Nemecka
- dobré platové ohodnotenie
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechanik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pre nášho nemeckého zákazníka hľadáme technicky zdatných montérov na montáž a kompletáciu bicyklov. Skúsenosti s obdobnou prácou sú výhodou. Ponuka je vhodná pre jednotlivcov aj skupiny - v skupine musí aspoň jeden odvládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.

Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam na slovenskom i nemeckom trhu a kompetenciám Vám ponúkame zázemie stabilnej spoločnosti. Už od nášho založenia pred vyše 10 rokmi sa tešíme trvalo rastúcemu počtu spokojných zákazníkov v oblasti elektrotechniky a mechaniky.
Pokiaľ nás ešte nepoznáte a chceli by ste sa dozvedieť viac o nás a práci, radi zodpovieme Vaše otázky mailom alebo telefonicky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3916433  Dátum zverejnenia: 26.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac