Pracovník vo výrobe, operátor CNC

BARTFAY,s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
dohodou
1 350 - 1 650 EUR/mesiacPrípadne individuálna dohoda na pohovore. (Vzhľadom na skúsenosti a kvalifikáciu kandidátov môže byť platové hodnotenie navýšené a uvedený plat nezahŕňa bonusy, benefity, prácu nadčas či variabilnú zložku mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v jednosmennej prevádzke pondelok až piatok
- obsluha strojov a zariadení pri opracovaní kameňa
- ak si šikovný a baví ta pracovať neváhaj nás kontaktovať

- stabilné zamestnanie
- stála práca
- obedy
- mesačný bonus 10%
- nadčasové príplatky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné, strojárske, murárske, kamenárske, stolárske

zodpovednosť, precíznosť, flexibilnosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, lojálnosť

Kamenárstvo BARTFAY,s.r.o. bolo založené v roku 2011 s tradíciou od roku 1990 Našim zákazníkom ponúkame kuchynské a kúpeľňové pracovné dosky, schody, obklady krbov, parapety. Disponujeme s najmodernejšou technológiou na spracovanie kameňa, výrobky zameriavame 3D prístrojom režeme 5 osou CNC pílou, opracovávame 4 osím CNC strojom.
Viac na https://www.facebook.com/kamenarstvobartfay/
alebo www.bartfay.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4505795  Dátum zverejnenia: 4.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac