Можливість для людей з України

Operátor CNC strojov

BARTFAY,s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v dynamickej firme kde nie je miesto pre monotónnu prácu. Hľadáme šikovného a skúseného človeka ktorý rád tvorí a pracuje s kameňom a má ochotu rozvíjať sa. Aktuálne obsadzujeme pracovnú pozíciu operátor CNC strojov.
Pracovná náplň:
- nastavovanie a obsluha CNC stroja
- vykonávanie kontroly kvality výrobkov
- údržba strojov a nástrojov, starostlivosť o zariadenia

• zaujímavé finančné ohodnotenie, v závislosti od výkonu na produktívnych hodinách
• príplatky za nadčas
• práca v stabilnej spoločnosti s dlhotrvajúcou tradíciou
• zvyšovanie kvalifikácie
• možnosť kariérneho postupu
• práca v mladom profesionálnom kolektíve
• cestovný príspevok
• jednozmenná prevádzka pondelok - piatok.

Prosíme vhodných uchádzačov, ktorých skúsenosti a znalosti zodpovedajú uvedeným podmienkam, aby nám zaslali profesný životopis prostredníctvom linku na www.profesia.sk.
Zároveň žiadame kandidátov o pochopenie, že budeme udržiavať kontakt len s vyhovujúcimi kandidátmi pre túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, stolárstvo, technický smer

Pozornosť, precíznosť, spoľahlivosť , praktické myslenie , samostatnosť.
Práca s PC, manuálna zručnosť

Kamenárstvo BARTFAY,s.r.o. bolo založené v roku 2011 s tradíciou od roku 1990 Našim zákazníkom ponúkame kuchynské a kúpeľňové pracovné dosky, schody, obklady krbov, parapety. Disponujeme s najmodernejšou technológiou na spracovanie kameňa, výrobky zameriavame 3D prístrojom režeme 5 osou CNC pílou, opracovávame 4 osím CNC strojom.
Viac na https://www.facebook.com/kamenarstvobartfay/
alebo www.bartfay.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4330956  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac