Zameriavač / obchodný zástupca

BARTFAY,s.r.o.

Andreja Sládkoviča 13, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žarnovica
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zameriavanie výrobkov z kameňa pre stavby, schody, parapety, kuchynské pracovné dosky obloženie krbov atď... a ich predaj.

Firemné auto, telefón, notebook, a ostatné výhody prislúchajúce k pracovnej pozícii, výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné, práca v AUTO/CAD

Vodičský preukaz

B

Technické myslenie, ochota osobného rastu, komunikatívnosť.

Kamenárstvo BARTFAY,s.r.o. bolo založené v roku 2011 s tradíciou od roku 1990 počas svojho pôsobenia na trhu získalo mnoho cenných a praktických skúseností. Našim zákazníkom ponúkame kuchynské a kúpeľňové pracovné dosky, schody, obklady krbov, parapety a samozrejme pomníky a náhrobné kamene. Všetky druhy materiálov dovážme hlavne s Talianska ktoré máme umiestnené v priestoroch našej prevádzky, kde materiál následne spracovávame. Disponujeme s najmodernejšou technológiou, výrobky zameriavame 3D prístrojom a režeme s CNC mostovou pílou.
Kamenárstvo Bartfay je zárukou dlhoročnej kvality, odborných služieb a profesionálneho prístupu k zákazníkovi. Nájdete nás v priestoroch našej predajne v Žarnovici.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Andreja Sládkoviča 13
966 81 Žarnovica
www.bartfay.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Bartfay
Tel.: 0903 853 685
E-mail: poslať životopis
ID: 3242450   Dátum zverejnenia: 14.11.2017