Technik STK

BartalosAuto s.r.o.

Miesto práce
Padáň
Termín nástupu
07.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 621,81 - 2 000 EUR/mesiac1621,81

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vykonávanie technických a emisných kontrol vozidiel
v rozsahu svojho osvedčenia
-neustále rozširovanie si svojej odbornej spôsobilosti kontrolného technika STK a technika emisnej kontroly
-kontakt so zákazníkmi
-zodpovednosť za vykonanie a vyhodnotenie TK a EK

možnosť osobného a profesionálneho rastu

Pre výkon práce technika TK a EK je potrebné zvládnuť školenia a záverečné skúšky.Kedže požiadavky na technika technickej kontroly sú prísne,z našej strany je vyžiadaná technická zameranosť a trojročná prax alebo rovnocenná skúsenosť v oblasti vozidiel.Uchádzač musí mať čistý register trestov, keď bol v minulosti trestne stíhaný, nespĺňa požiadavky na náplň práce. v prípade,ak tie požiadavky nespĺňate, prosíme nás nekontaktovať. Uvedená mesačná mzda je reálna, ak uchádzač je schopný vykonať v priemere 12 technických a emisných kontrol (osobné vozidlo) za deň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, poľnohospodárska a lesnícka technika, cestná doprava, elektrotechnik, strojár, automechanik, technické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

A, B, C, D, E, T

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť absolvovania základných školení a následných skúšok s výsledkom: vyhovel.Trojročná prax alebo rovnocenná skúsenosť v oblasti vozidiel, k výkonu práce technika technickej kontroly je potrebné mať vodičský preukaz na všetky skupiny vozidiel (kompletné vodičské oprávnenie) - ak s tým nedisponujete, je potrebné získať - ak máte záujem, naša spoločnosť zaplatí za Vás náklady na získanie vodičského preukazu, ktoré Vám budú odrátané z mesačného platu podľa dohody.

novootvorená Stanica technickej a emisnej kontroly vo vzdialenosti 8 km od Dunajskej Stredy

Padáň 305
92901 Padáň
ID: 3407660  Dátum zverejnenia: 18.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 621,81 - 2 000 EUR/mesiac1621,81