WEB developer

bart.sk s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiacplus odmeny, 13ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o programovanie webových aplikácii? Máš za sebou prácu na nejakom webovom projekte? Obzeráš sa po novej príležitosti a chceš spoznať nové webové technológie?

Pridaj sa k nám a pracuj na moderných webových aplikáciach, ktoré prinášajú návštevníkom webu úplne nové zážitky z jeho používania.

- technologická flexibilita a priestor realizovať vlastné nápady
- možnosť ovplyvniť vývoj firmy, jej ciele a poslanie
- flexibilná pracovná doba
- možnosť vykonávania práce z domu
- investície do tvojho osobného rozvoja a vzdelávania
- profesionálne navrhnuté pracovné prostredie
- jedinečná lokalita v centre mesta oproti Auparku
- výborná káva a občerstvenie na dennej báze
- relax zóna

Životopisy aj s ukážkami tvojich prác zasielaj, prosím, na email [email protected] Vybraní uchádzači dostanú spracovať jednoduché zadanie a budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

XHTML - pokročilý
CSS - pokročilý
PHP - pokročilý
MySQL - základy
JavaScript - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame od teba:
- návrhy technických riešení
- starostlivosť o kód a jeho vylepšenie
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- chuť vzdelávať sa (neustále)
- znalosť objektovo orientovaného programovania
- spoluprácu v tíme

Ak máme skúseností viac, radi ti ich odovzdáme. Ak už máš nejaké skúsenosti ty, radi sa priučíme.

Už od roku 1997 sa venujeme webovým riešeniam. Neustále sledujeme nové technológie a v online prostredí objavujeme nekonečné príležitosti pre inovácie. Snažíme sa robiť veci najlepšie ako vieme a našou prácou vytvárame nové digitálne zážitky.

Pozri si na vybraných prípadových štúdiach ako navrhujeme dizajn, programujeme a tvoríme: https://www.bart.sk/pripadove-studie

A neprehliadni aj neformálne informácie o nás na https://blog.bart.sk/kategoria/bartania

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Námestie osloboditeľov 3/A
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Micanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3824947  Dátum zverejnenia: 6.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac