Web programátor

bart.sk s.r.o.

Miesto práce
Táborská 8, Košice
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou v závislosti od skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o programovanie webových stránok a aplikácii ? Máš za sebou aj samostatný jednoduchší projekt ? Skúsil si už pracovať s nejakým Frameworkom alebo Open Source systémom (WordPress, Drupal, Magento a pod.) ? Obzeráš sa po novej príležitosti a chceš poznať nové webové technológie ?

Pridaj sa k nám a pracuj na moderných webových aplikáciach, ktoré prinášajú návštevníkom webu úplne nové zážitky z jeho používania.

Na našom webe www.bart.sk/pripadove-studie si pozri ako navrhujeme dizajn, programujeme, tvoríme eshopy, web prezentácie a aplikácie.

- práca na výnimočných projektoch
- motivujúce projektové odmeny
- príjemné a neformálne pracovné prostredie
- vzdelávanie aj prostredníctvom zahraničných školení a workshopov
- aktívne medzi sebou zdieľame technické skúsenosti a tak sa spoločne rozvíjame
- technologická flexibilita
- ctíme si agile/scrum princípy
- otvorená a priama komunikácia
- HW pre prácu podľa vlastného výberu
- spoločné hodnoty, ktoré všetci uznávame a dodržiavame

A neprehliadni neformálne informácie o nás na blog.bart.sk. Tu sa dozvieš niečo viac o našich teambuildingoch ale aj o tom ako sa informatici pobili a kto bitku vyhral.

Životopis aj s ukážkami tvojej práce zašli prosím na email pridajsa@bart.sk alebo rovno navštív www.bart.sk/pridaj-sa

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

HTML - expert
CSS - expert
JavaScript - pokročilý
AJAX - základy
PHP - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pri tvorbe moderného webu sa bez znalosti XHTML, CSS a JavaScriptu určite nezaobídeš. Potrebuješ mať schopnosť učiť sa nové veci a aktívny prístup k vývoju aplikácii. Musíš byť jednoducho webista “telom aj dušou”. Kľudne aj začínajúci, nemusíš mať hneď niekoľkoročné skúsenosti.

Už od roku 1997 sa venujeme webovým riešeniam. Neustále sledujeme nové technológie a v online prostredí objavujeme nekonečné príležitosti pre inovácie. Snažíme sa robiť veci najlepšie ako vieme a našou prácou prinášame nové zážitky pre používateľov našich webov.

Pracujeme na rôznych aplikáciach a zaujímavých projektoch. Medzi naše najznámejšie ecommerce riešenia patria www.drmax.sk, www.letenky.sk, www.pelikan.sk, www.saxana.sk a www.sos.sk. Všetky naše riešenia spoločne predajú produkty za viac ako 5 mil. Eur/mesiac.

Nevyhýbame sa ani športu a www.futbalnet.sk navštívi cez víkend viac ako 50.000 návštevníkov. V špičke dosahuje viac ako 7 tisíc reálnych používateľov za minútu.

Pomáhame aj so zlepšovaním zdravia. Pre klienta v Belgicku realizujeme aplikáciu, ktorá má v databáze viac ako 3.2 milióna pacientov, 16. 1 miliónov vyšetrení a 19.5 miliónov stretnutí.

A tvoríme aj pre spoločnosti z nášho okolia: www.kosiceonline.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Táborská 8
040 01 Košice

Kontakt

ID: 3254534   Dátum zverejnenia: 27.11.2017