1 500 - 1 800 EUR

Web programátor (junior)

bart.sk s.r.o.

Miesto práce
Námestie osloboditeľov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na moderný web sa pozeráme ako na aplikáciu, ktorú tvorí backend a frontend. Backend poskytuje dáta pre frontend a spracováva biznis logiku aplikácie. RESTfull server ako webslužbu programujeme v Pythone, PHP alebo v Node.js. Dátovú vrstvu tvorí: MariaDB, PostgreSQL alebo MongoDB. Na cachovanie používame Redis. Frontend vnímame ako single-page aplikáciu, kde najčastejšie využívame React a Angular.

Na niektorých ecommerce riešeniach pracujeme stále aj s klasickými technológiami ako PHP, mySQL a postgreSQL.

Ako vývojové prostredie používame niektorý z nástrojov od JetBrain alebo Visual Studio Code. Najčastejšie buildujeme Webpackom a automatizujeme Jenkinsom.

Na testovanie používame: Testrail, BrowserStack a Selenium. Komunikujeme cez Slack, Gitlab a Jiru.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1500 EUR v závislosti od skúseností

- profesionálne navrhnuté pracovné prostredie priamo v centre mesta oproti Auparku
- aktívne zdieľanie technických skúsenosti
- vzdelávanie aj prostredníctvom zahraničných školení a workshopov
- technologická flexibilita
- vopred plánovaná práca bez rušivých vplyvov a zmien
- otvorená a priama komunikáciu a neformálne vzťahy
- HW pre prácu podľa vlastného výberu
- spoločné hodnoty, ktoré všetci uznávame a dodržiavame

Životopis aj s ukážkami tvojej práce zašli prosím na email [email protected] alebo rovno navštív www.bart.sk/pridaj-sa

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.10.2019 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - expert
CSS - expert
JavaScript - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť neustále sa učiť a aktívny prístup k vývoju aplikácii. Zodpovednosť a zmysel pre doťahovanie detailov.

Už od roku 1997 sa venujeme webovým riešeniam. Neustále sledujeme nové technológie a v online prostredí objavujeme nekonečné príležitosti pre inovácie. Snažíme sa robiť veci najlepšie ako vieme a našou prácou prinášame nové digitálne zážitky.

Pozri si na vybraných prípadových štúdiach ako navrhujeme dizajn, programujeme a tvoríme: https://www.bart.sk/pripadove-studie

A neprehliadni neformálne informácie o nás na https://blog.bart.sk/kategoria/bartania kde sa dozvieš niečo viac o našich teambuildingoch ale aj o tom ako sa informatici pobili a kto bitku vyhral.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Táborská 8
040 01 Košice

Kontakt

ID: 3254534   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500 EUR v závislosti od skúseností