CNC Mašinisti do mesta Kotka, Fínsko

Barona FINLAND s.r.o.

Miesto práce
Kotka, Fínsko
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
14 - 16 EUR/hod.+ 6,3 % bonus podľa zákona + bonus 1,29 €/hod. za poobednú zmenu; výsledná výška platu bude závisieť od osobného hodnotenia vašich skúseností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte pozíciu CNC Mašinistu v blízkosti hlavného mesta Fínska? Pošlite nám životopis a možno práve vy budete pracovať u nášho klienta, ktorým je PowerTech Group Oy v meste Kotka!

OPIS PRACOVNEJ POZÍCIE:

• obsluha a nastavovanie dlhej frézy so systémom Heidenhain

alebo

• obsluha a nastavovanie karuselového sústruhu so systémom Siemens

• veľké diely z nehrdzavejúcej ocele a ocelí odolných voči kyselinám

ČO PONÚKAME:

• Fínsku pracovnú zmluvu so spoločnosťou Barona (prvá zmluva sa uzatvára na 1 rok s možnosťou predĺženia)

• Plat: 14 – 16 €/hod. brutto + 6,3 % bonus podľa zákona + bonus 1,29 €/hod. za poobednú zmenu; výsledná výška platu bude závisieť od osobného hodnotenia vašich skúseností a zručností

• Pracovná doba: 40 hod. týždenne, možnosť extra hodín

• Systém dvoch zmien

• Ponúkame aj ubytovanie: 350 eur mesačne, samostatná izba

• Dátum nástupu: Čo najskôr alebo dohodou

Okrem toho:

• Výplata každé 2 týždne

• Pracovné poistenie

• Privátna zdravotná starostlivosť po obdržaní Kela card

• Asistencia s úkonmi potrebnými pre sťahovanie do Fínska

a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

CNC

Počet rokov praxe

2

POŽIADAVKY:

• 2-ročné skúsenosti s frézami (výhodou sú skúsenosti s dlhou frézou) so systémom Heidenhain

alebo

• 2-ročné skúsenosti so sústruhmi (výhodou sú skúsenosti s karuselovým sústruhom) so systémom Siemens

• Výhodou sú skúsenosti s veľkými dielmi

• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

• Dôraz na kvalitu

• Zmysel pre zodpovednosť

• Ambícia rozvíjať sa a rásť

Founded in 1999, Barona is a leading private employment company in the Nordics and the largest organisation in its field in Finland.

We at Barona have reformed the working life in the Nordics and abroad for over 20 years. Over 30,000 people find a job through us every year. We have offices in Finland, Sweden, Norway, Denmark, Spain, Poland, Slovakia and operate also in Eastern Europe and Philippines.

We offer work opportunities in the Nordic area, globally ranked as the best countries to live and work in. We make sure to match your career goals and ambitions with the best job opportunities. At Barona, you will find a partner that supports you in each stage of your relocation to Finland, Sweden or Norway. We help you settle down, provide you with accommodation, guidance through all administrative formalities, and support you in kick-starting your new career journey.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4529186  Dátum zverejnenia: 28.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 14 EUR/hod.