Poradíme Vám?

MIG/MAG Zvárač, Kaavi, Fínsko

Barona FINLAND s.r.o.

Miesto práce
Kaavi, Fínsko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 - 2 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v meste Kaavi, Fínsko, hľadáme MIG/MAG zváračov.

Náplň práce:
- Montáž a zváranie komponentov MIG/MAG metódou
- Práca s technickou dokumentáciou

Čo ponúkame:
- Fínska pracovná zmluva
- Plat: 2600 - 2900 €/mesiac/brutto
- 40 h/týždeň, 2 smenná prevádzka, možnosť zbierania extra hodín do tzv. "bank holiday system"
- Ubytovanie zabezpečené, cena približne 350-400 €/mesiac (vlastná izba)
- Dátum nástupu: ASAP

Navyše dostanete:
- Kompenzácia za dovolenku (okolo 9% navyše v prvom roku)
- Platené štátne sviatky (okolo 4% navyše po prvom mesiaci)
- Preplácaná privátna zdravotná starostlivosť (po prvom mesiaci)
- Poistenie práce
- Relokačný balík (zahrnuté služby: zabezpečenie ubytovania, asistencia pri vybavovaní formálnych dokumentov, návšteva daňového úradu, pomoc pri sťahovaní a pod..)

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis na [email protected] alebo [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požiadavky:
- Predchádzajúca skúsenosť s MIG/MAG zváraním
- Schopnosť čítať technické výkresy
- Anglický alebo poľský jazyk komunikatívne
- Predchádzajúca skúsenosť s montážou je výhoda

Barona was established in Helsinki, Finland in 1999. The story begins from an idea two students from Oulu, Finland had that summer at a construction site. We have come far since those early days.

We are the leading private employment agency in Finland. In addition to Finland, we operate in Sweden, Norway, Estonia, Spain, Poland and Russia. We solve the challenge of finding the right employee fit with new and creative methods. For our clients, we offer visionary and boldly future-oriented partnerships. For our employees, we offer exciting opportunities at all stages of their careers.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Barona Finland s.r.o.
Jozefska 7
81106 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Jakubková
Tel.: +421948933454
E-mail: poslať životopis
ID: 4151021  Dátum zverejnenia: 4.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac