Majster s preukazom viazača bremien (Rigging Certificate), Belgicko

Barona FINLAND s.r.o.

Miesto práce
Antwerpen, Belgicko
Termín nástupu
ASAP
17 EUR/hod.+ príplatky nad 37 h/týždeň. Hodinový plat je uvedený v čistom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pri príležitosti výstavby novej továrne v meste Antverpy, Belgicko, hľadáme Majstrov s preukazom viazača bremien (Rigging certificate).

Náplň práce:
- Viazanie, manipulácia a kontrola pohybu bremien na stavbe

Ponúkame Vám atraktívnu pracovnú ponuku so zaujímavým platovým ohodnotením a nasledujúcimi podmienkami:

- Projekt na 1 rok
- Belgická pracovná zmluva (obnovovanie na týždennej báze)
- Plat: 17 €/h/netto
- Pracovný čas: Minimálne 45/h/týždeň (9h/deň). Pondelok - Piatok, možnosť práce cez víkend
- Nad 37 h/týždeň dostávate 150% Vašej hodinovej mzdy
-Certifikáty na ovládanie osobného žeriavu, nožnicového zdviháku ako aj belgický preukaz viazača bremien sa robia na mieste pracoviska ZADARMO (podmienkou je ostať minimálne 3 mesiace)
- Možnosť rotácií
- Ubytovanie ZADARMO - samostatná izba
- Čiastočné preplatenie benzínu/nafty, pokiaľ sa prepravujete medzi ubytovaním a pracoviskom vlastným autom
- Dátum nástupu: ASAP

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Požiadavky:
- Predchádzajúca skúsenosť s podobným typom práce
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B1)
- Bezpečnostný certifikát VCA (možnosť vykonať na pracovisku)
- Preukaz viazača bremien (možnosť urobenia belgickej verzie na pracovisku)
- Certifikát na ovládanie osobného žeriavu a nožnicového zdviháku sa robia na mieste pracoviska ZADARMO (podmienkou je ostať minimálne 3 mesiace)
- Povinná prehliadka u všeobecného lekára pred odchodom
- Vlastná bezpečnostná obuv

Founded in 1999, Barona is a leading private employment company in the Nordics and the largest organisation in its field in Finland.

We at Barona have reformed the working life in the Nordics and abroad for over 20 years. Over 30,000 people find a job through us every year. We have offices in Finland, Sweden, Norway, Denmark, Spain, Poland, Slovakia and operate also in Eastern Europe and Philippines.

We offer work opportunities in the Nordic area, globally ranked as the best countries to live and work in. We make sure to match your career goals and ambitions with the best job opportunities. At Barona, you will find a partner that supports you in each stage of your relocation to Finland, Sweden or Norway. We help you settle down, provide you with accommodation, guidance through all administrative formalities, and support you in kick-starting your new career journey.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4076481  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 17 EUR/hod.