14 - 15 EUR/hod.

CNC operátor do Fínska

Barona FINLAND s.r.o.

Miesto práce
Fínsko
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha CNC stroja (sústruh alebo fréza), drobné úpravy programov, nastavovanie, výmena nástrojov, merania.
- Práca s oceľou prevažne, občas titán a hastelloy. Jedná sa o malosériovú výrobu menších súčiastok.
- Práca s technickými výkresmi

Klient má viac ako 30 CNC strojov:
- CNC sústruhy (Fanuc, Siemens, Traub/Mitsubishi)
- CNC frézy: 3- 4-osé (Brother, Fanuc, Haidenhain)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

from 14 eur/hod. + 6,3% príplatok zo zákona (pekkanen)

- Ponúkame stabilnú prácu na fínsku pracovnú zmluvu.
- Plat: od 14 euro brutto/hod + 6,3% príplatok zo zákona
- 40 hodín týždenne, 2-3 smeny
- príplatky za poobedné a nočné smeny
- Ubytovanie zabezpečené, platené zamestnancom (cca 300 euro/mesiac)
- Nástup: okamžite

V prípade záujmu, prosím aplikujte cez uvedený link, alebo pošlite životopis v angličtine na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Kovovýroba a obrábanie súčiastok pre rôzne odvetvia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosť s prácou CNC operátora min. 2 roky
- Skúsenosť s operačnými programami (Fanuc, Heidenhain, Siemens, Sinumerik)
- Komunikatívna angličtina
- Samostatnosť
- Spoľahlivosť

Barona was established in Helsinki, Finland in 1999. The story begins from an idea two students from Oulu, Finland had that summer at a construction site. We have come far since those early days.

We are the leading private employment agency in Finland. In addition to Finland, we operate in Sweden, Norway, Estonia, Spain, Poland and Russia. We solve the challenge of finding the right employee fit with new and creative methods. For our clients, we offer visionary and boldly future-oriented partnerships. For our employees, we offer exciting opportunities at all stages of their careers.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Jozefská 7
81106 Bratislava

Kontakt

ID: 3800180   Dátum zverejnenia: 31.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   from 14 eur/hod. + 6,3% príplatok zo zákona (pekkanen)