Можливість для людей з України

Prevádzkar kávových strojov

BARISTOKRAT, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
jún 2023
Od 7,5 EUR/hod.mzda je 15 EUR/denne (pondelok až piatok) za max. 2 hodiny práce (mzda je fixná)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme prevádzkára na dennú obsluhu, operatívu, zásobovanie a čistenie kávových prístrojov, ktoré sa nachádzajú na dvoch lokalitách priamo v meste Nitra.

Samotný čas obsluhy na každej lokalite, vrátane prebratia tovaru zo skladu, prepravy medzi lokalitami a samotná údržba zaberie maximálne 2 hodiny denne, od pondelka do piatku.

Na výkon práce je potrebné mať vlastné osobné auto (náklady spojené s cestovaním sú súčaťou mzdy) a byť schopný manipulovať aj s ťažším tovarom (do 20 kg).

- atraktívne platové ohodnotenie k pomeru odpracovaného času
- flexibilná a nenáročná práca
- priateľské pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Preferujeme kandidáta, ktorý je zodpovedný, flexibilný, má vodičský preukaz, vlastné auto a je fyzicky schopný denne manipulovať aj s ťažším tovarom (do 20 kg)

Sme mladá kreatívna firma s ľudským a priateľským prístupom k svojim zamestnancom. Pôsobíme v segmentne gastronómie a špecializujeme sa na predaj kávových nápojov.
ID: 4595223  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.