Sales Assistant - Barimex Veľkoobchod umelé kvety

BARIMEX Store, s.r.o.

Miesto práce
Rybničná, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
1 250 EUR/mesiacsezónne odmeny, provízia z predaja, plne hradená strava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do kolektívu prijmeme kolegyňu s príjemným vystupovaním a výbornými komunikačnými schopnosťami.
Náplňou práce na tejto pozícii je:
- aktívny predaj a prezentácia tovaru
- práca s počítačom a registračnou pokladňou
- starostlivosť o sklad
- inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
- starostlivosť o vzhľad predajne a dopĺňanie tovaru
- príležitostné aranžovanie, kreativita

-fyzicky nenáročná práca
- fixný pracovný čas - volné víkendy a sviatky, žiadne nadčasy
-nadštandardné platové podmienky
- obedy preplácané v plnej výške
- práca v stabilnej spoločnosti
- zamestnanecké zľavy pri nákupe
- príjemne pracovné prostredie
- sezónne odmeny
-dlhodobá pracovná stabilita
- motivujúce ohodnotenie
- kompletné zaškolenie

Požadovaná prax v oblasti predaja a znalosť nemeckého jazyka je výhodou
Fotka vítaná .
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sympatické a profesionálne vystupovanie , flexibilita , spoľahlivosť , samostatnosť , komunikatívnosť , zodpovednosť , kreativita , príjemný vzhľad , ústretový prístup k zákazníkom, skúsenosti so skladovým hospodárstvom

Naša firma je 31 rokov na trhu
Firma BARIMEX vznikla v roku 1993. Od roku 1997 sa firma špecializuje na priamy dovoz umelých kvetov zo zahraničia a následne exportom po celom Slovensku, ale aj do cudziny.
Široká ponuka umelých kvetov obsahuje kusové kvety, hlavy kvetov pre smútočné účely, stonky, kytice, ťahavé kvety, zeleň, exotické kvety vysokej úrovne kvality, vence, umelé stromy, vianočné stromčeky a rôzny doplnkový sortiment.
Tovar si môžete zakúpiť priamo v našich veľkoobchodoch v Žarnovici a v Bratislave a zároveň ponúkame bezplatný rozvoz tovaru v rámci celého územia Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3226621  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac