Sales Manager vo Forbes Slovensko

Barecz & Conrad Media s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 48, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
okamžite/podľa dohody
1 190 EUR/mesiac+ % bonusy na základe úspešnosti predaja a napĺňania plánu, celkovo medzi 1190 EUR až 4000 EUR+/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš zmenu a novú výzvu? Chceš pracovať pre mediálny lovebrand, 100-ročnú ikonickú značku, a zároveň celosvetovo najčítanejší biznis magazín? Chceš sa stretávať s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorých myšlienky a príbehy ťa posunú ďalej? Chceš byť hrdý na svoju prácu a tešiť sa z nej každý deň?
Vo Forbes Slovensko ponúkame príležitosť pre dynamického obchodníka, ktorého baví predaj, stretávanie sa s ľuďmi, má zmysel pre systematickú prácu, rácio, vášeň pre obchod a hlavne rád uzatvára kvalitné dealy. Je to pozícia, v rámci ktorej obchodník spravuje portfólio klientov z rôznych oblastí a predáva im všetky inzertné, prezentačné a partnerské formáty Forbes na Slovensku. Jedná sa o inzerciu/projekty natívnej reklamy v tlačenom vydaní Forbes, v onlinovej verzii, a zároveň aj partnerské balíky na podujatia Forbes.

• predaj a správa klientského kmeňa zhruba 100+ klientov s možnosťou ďalšej akvizície
• pravidelné oslovovanie/komunikácia s nimi,  dohadovanie celoročných spoluprác, práca na ad hoc báze
• celkové zobchodovanie a realizácia objednávok/zmlúv
• kontrola realizácie plnenia
• vnútro-firemná komunikácia ohľadom dohodnutých obchodov
• práca s vnútro-firemným objednávkovým a evidenčným systémom
• vzťahový management so svojim klientským kmeňom
• zodpovednosť za plnenie plánu voči obchodnému riaditeľovi s príslušným percentuálnym bonusovým ohodnotením

Priateľské a dynamické pracovné prostredie, práca pre prestížnu značku, možnosť osobného rastu, flexibilný pracovný čas, stretnutia so zaujímavými ľuďmi na podujatiach Forbes, spoluvytváranie mediálneho lovebrandu.

Vaše CV a motivačný list pošlite na email [email protected] do 15.6.2020.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky

• skúsenosť s obchodníckou činnosťou min. 2 roky
• skúsenosť s predajom online formátov veľkou výhodou
• skúsenosť s predajom mediálneho a sponzorského priestoru výhodou
• práca je vhodná pre skúseného obchodníka s históriou práce v médiách, ale aj človeka s obchodníckou skúsenosťou mimo médií
• húževnatosť, komunikatívnosť, schopnosť vyjednávať, prioritizovať úlohy a organizovať si svoju obchodnícku prácu tak, aby dlhodobo dosahoval stanovený level produkcie

Vydavateľstvo Forbes Slovensko

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3298394  Dátum zverejnenia: 15.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 190 EUR/mesiac