Event Manažér vo Forbes Slovensko

Barecz & Conrad Media s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 48, Bratislava
Termín nástupu
ihned
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vo Forbes Slovensko ponúkame pozíciu pre talentovaného event manažéra. Bude mať na starosti realizáciu podujatí, kreovanie ich obsahu a prácu s databázami. Ponúkame prácu v dynamickom kolektíve pre prestížnu značku, možnosť osobného rastu, stretnutia so zaujímavými ľuďmi na biznis eventoch značky Forbes.

• manažovanie a tvorba databáz k podujatiam
• komunikácia s dodávateľmi a partnermi podujatí – od cateringu, technického zabezpečenia po fotografa, dodávateľov a partnerov podujatí
• komunikácia s účastníkmi podujatí
• zostavenie programu a oslovovanie spíkrov, manažovanie podujatí onsite

Ponúkame prácu v dynamickom kolektíve pre prestížnu značku, možnosť osobného rastu, stretnutia so zaujímavými ľuďmi na biznis eventoch značky Forbes, interakciu s Forbes eventovými teamami v Česku a v Maďarsku.

Informácie o výberovom konaní

• možnosť nástupu okamžite
• práca je vhodná pre absolventa

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.3.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosť s organizáciou podujatí
• znalosť práce s excelom a wordom, mailchimp, práca so sociálnymi sieťami
• odolnosť voči stresu, komunikatívnosť, organizácia práce a prioritizácia úloh
• vzdelanie 2. stupňa, anglický jazyk úroveň C1, vodičský preukaz skup. B

Vydavateľstvo časopisov a reklamná činnosť

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Barecz & Conrad Media, s.r.o.
Mostná 31
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 3232680   Dátum zverejnenia: 9.2.2018