Poradíme Vám?
Hľadáte prácu? Chcete byť súčasťou mladého, dynamického a profesionálneho tímu?
Budujte si svoju kariéru u nás!

Spoločnosť BÁRDI AUTO má viac ako 100-ročnú históriu a patrí medzi najstaršie spoločnosti pôsobiace v oblasti náhradných dielov v Európe. Práve táto naša tradícia nám dovoľuje sa hrdiť prívlastkami ako kvalita, istota, stabilita a individuálny prístup.

Práca v našej spoločnosti je plná výziev a príležitostí na profesionálny ako aj osobnostný rozvoj, k čomu nám pomáha inšpirujúce pracovné prostredie a tím talentovaných odborníkov.

Business Development Manager

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac1 800 Eur* + variabilná zložka * výsledná výška základnej mzdy závisí od profilu vybratého kandidáta

Čo bude vašou úlohou?

Hľadáme nového kolegu s preukázateľnou praxou a dobrou orientáciou na výsledok.

Vašou náplňou práce bude:
  • Zodpovednosť za rozvoj obchodnej, predajnej stratégie
  • Identifikácia nových obchodných príležitostí
  • Úzka spolupráca a support pre Regionálnych manažérov
  • Sledovanie nových trendov na trhu s náhradnými dielmi a ich flexibilná implementácia na regionálnej úrovni
  • Nastavovanie marketingovej stratégie pre jednotlivé produktové skupiny
  • Prezentovanie výsledkov vrcholovému vedeniu spoločnosti, pravidelný reporting
  • Pozícia si vyžaduje časté cestovanie po celom území SR

Naše požiadavky:

  • Orientácia na trhu náhradných dielov a pôsobenie na obdobnej pozícii PODMIENKOU
  • Aktívna znalosť maďarského jazyka PODMIENKOU
  • Výborné obchodné a komunikačné zručnosti
  • Inovatívne a analytické myslenie
  • Reprezentatívne vystupovanie
  • Chuť cestovať

Ponúkame:

Čo Vám ponúkame:
  • notebook, telefón a služobné auto aj na súkromné účely
  • zodpovednú a kreatívnu prácu v prosperujúcej spoločnosti
  • zaujímavý motivačný systém
  • firemné benefity
  • možnosť odborného a profesného rastu.

Informácie o výberovom konaní:

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov pre účel výberového konania v spoločnosti BÁRDI AUTO SLOVAKIA, s.r.o..

Dovoľujeme si informovať, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný rozhovor.

Ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti:

Bárdi Auto Slovakia s.r.o.
Pri starom mýte 2
831 04 Bratislava

Kontakt:

ID: 4081360  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac