Hľadáte prácu? Chcete byť súčasťou mladého, dynamického a profesionálneho tímu?
Budujte si svoju kariéru u nás!

Spoločnosť BÁRDI AUTO má viac ako 100-ročnú históriu a patrí medzi najstaršie spoločnosti pôsobiace v oblasti náhradných dielov v Európe. Práve táto naša tradícia nám dovoľuje sa hrdiť prívlastkami ako kvalita, istota, stabilita a individuálny prístup.

Práca v našej spoločnosti je plná výziev a príležitostí na profesionálny ako aj osobnostný rozvoj, k čomu nám pomáha inšpirujúce pracovné prostredie a tím talentovaných odborníkov.

Finančný kontrolór s maďarským jazykom

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacvýška základnej mzdy závisí od profilu vybratého kandidáta

Čo bude vašou úlohou?

Hľadáme nového kolegu s preukázateľnou praxou a dobrou orientáciou na výsledok.

Vašou náplňou práce bude:
  • Účtovníctvo – dohľad nad správnosťou a úplnosťou účtovníctva (účtovníctvo vedie externá účtovná spoločnosť)
  • Dane – kontrola podkladov k dani z pridanej hodnoty, dani z príjmov a dani z motorových vozidiel
  • Účtovná závierka – dohľad nad správnosťou zostatkov na súvahových účtoch, príprava súvahy a výkazu ziskov a strát spolu s účtovnou spoločnosťou, kalkulácie opravných položiek, rezerv, časových rozlíšení pre potreby prípravy ÚZ, príprava poznámok a výkazu cash flow, príprava výročnej správy
  • Reporting – príprava mesačného reportu výsledku spoločnosti po jednotlivých pobočkách, ad hoc reporty
  • Controlling – nákladový a výnosový controlling, credit controlling, kontrola pokladničných hotovostí, kontrola pohybov na účte
  • Zastrešenie administratívneho oddelenia
  • Ostatné – príprava kalkulácií investičných možností pre klientov, zastrešenie celého procesu auditu, komunikácia s bankou, daňovým úradom, právnikom, ...

Naše požiadavky:

  • znalosť maďarského jazyka na komunikatívnej úrovni VÝHODOU
  • skúsenosť na obdobnej pozícií PODMIENKOU
  • výborné prezentačné a komunikačné zručnosti
  • samostatnosť,zodpovednosť
  • analytické myslenie

Ponúkame:

Čo Vám ponúkame:
  • zodpovednú a kreatívnu prácu v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
  • príjemné pracovné prostredie v menšom kolektíve
  • firemné benefity
  • možnosť odborného a profesného rastu.

Informácie o výberovom konaní:

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov pre účel výberového konania v spoločnosti BÁRDI AUTO SLOVAKIA, s.r.o..

Dovoľujeme si informovať, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný rozhovor.

Ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti:

Bárdi Auto Slovakia s.r.o.
Pri starom mýte 2
831 04 Bratislava

Kontakt:

Kontaktná osoba: Ing. Petronela Kukučková
E-mail: poslať životopis
ID: 4019571  Dátum zverejnenia: 12.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac