Predajca náhradných dielov - Hľadáme nového člena tímu do našej "Bárdi skladačky"

BÁRDI AUTO Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600Eur + príplatky za soboty a prémie z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste AUTO- MOTO nadšenec a rozumiete sa náhradným dielom alebo ste všestranný automechanik?
Komunikácia so zákazníkmi na dennej báze Vám nerobí problém a obchodný duch lomcuje vo Vašom vnútri?

Tak poďte k nám!!!
Pracuje sa na 1 zmenu od pondelka do piatku a každú druhú sobotu od 8:00 do 13:00 (pričom sobota je preplácaná ako nadčas).

Úlohou predajcu náhradných dielov je:
  • obsluha a poradenstvo zákazníkom,
  • predaj sortimentu náhradných dielov a príslušenstva pre automobily a motocykle,
  • príjem a vybavovanie objednávok,
  • práca s pokladňou a skladovým systémom (objednávky, fakturácia),
  • svojím individuálnym prístupom, ochotou a odborným poradenstvom zabezpečiť, aby sa zákazníci opäť vrátili k nám :)

  • 3 slová, ktoré našu Bárdi rodinu vystihujú: zázemie, istota a rozvoj (i Vy môžete priložiť ruku k dielu, predstaviť nám Vaše nápady/ zlepšováky či upozorniť na nedostatky a tým rozvíjať a zdokonaľovať našu spoločnosť)
  • možnosť osobného ale i kariérneho rastu
  • zamestnanecké zľavy na nákup

Dovoľujeme si informovať, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný rozhovor. Ďakujeme za pochopenie.
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti BÁRDI AUTO SLOVAKIA, s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

  • komunikatívnosť,
  • flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť,
  • ovládanie PC na užívateľskej úrovni,
  • znalosti v oblasti automobilového priemyslu vítané príp. skúsenosť na obdobnej pozícii výhodou

Spoločnosť BÁRDI AUTO má viac ako 100-ročnú históriu a patrí medzi najstaršie spoločnosti pôsobiace v oblasti náhradných dielov v Európe.

BÁRDI AUTO Slovakia, pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2000, aktuálne poskytuje svoje služby prostredníctvom 11 pobočiek roztrúsených po celom území Slovenska. Nájdete u nás široký sortiment náhradných dielov na osobné/nákladné automobily či motocykle.

Práca v našej spoločnosti je plná výziev a príležitostí na profesionálny ako aj osobnostný rozvoj, k čomu nám pomáha inšpirujúce pracovné prostredie a tím talentovaných odborníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Bibiána Zelinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3444953  Dátum zverejnenia: 10.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600Eur + príplatky za soboty a prémie z obratu