Lekár samostatne pracujúci

BARDEJOVSKÉ KÚPELE a.s.

Miesto práce
Bardejovské Kúpele, Bardejov-Bardejovské Kúpele
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 330 EUR/mesiacodmeny za pracovnú pohotovosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za príjem klientov na liečebný pobyt z hľadiska zabezpečenia odbornej zdravotníckej starostlivosti.
• Zodpovedá za prvotné vyšetrenie klientov, stanovenie správnej diagnózy, dodržiavanie stanovených indikácií.
• V prípade kontraindikácií, zhoršení zdravotného stavu, event. porušení liečebného režimu navrhuje ukončenie kúpeľnej liečby, ktorú konzultuje s lekárskym riaditeľom a.s.
• Pri príjme poučí klientov o liečebnom režime, diéte, procedúrach a požiada ich podpísať „Informovaný súhlas“.
• Zodpovedá za kompletné spracovanie a archivovanie zdravotníckej dokumentácie klientov v súlade s požiadavkami a.s.
• Dodržiava počet predpisovaných procedúr klientom.
• Zodpovedá za účelné predpisovanie liekov a zdravotníckeho materiálu.
• Dbá o zabezpečenie komplexnej kúpeľnej liečby a starostlivosti o klienta na požadovanej medicínskej úrovni.
• Vykonáva vizity u ležiacich klientov na expektačných izbách, event. priamo na izbe klienta.
• Klientom počas kúpeľnej liečby ordinuje kontroly na ambulancii, v prípade potreby im zabezpečí konziliárne vyšetrenie u iných odborníkov. V rámci svojho odboru je každý samostatne pracujúci lekár a.s., povinný poskytnúť na požiadanie konziliárne vyšetrenie klientom a.s.
• Zabezpečuje dodržiavanie „ Zásad preventívnych opatrení proti nozokomiálnym nákazám“ v súlade s platnou legislatívou.
• Zodpovedá za formálnu a obsahovú správnosť „Prepúšťacej správy“, ktorú overuje svojím podpisom a pečiatkou pri ukončení kúpeľnej liečby klientov.
• Svoj odborný rast si zabezpečuje individuálnym štúdiom. Povinne sa zúčastňuje odborných a iných školení, seminárov, prevádzkových schôdzí a zvlášť vzdelávacích akcií určených v ročnom Pláne školení, seminárov a skúšok zamestnancov spoločnosti.

- Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
- Rekreačný príspevok
- Finančné odmeny pri životných a pracovných jubileách
- Vianočný alebo Veľkonočný príspevok
- Výmenné rekreácie v Kúpeľoch
- Zľavnené vstupy do Wellness
- Fitness, Kúpalisko a iné sociálne benefity
- Vernostné karty
- Možnosť ubytovania v ubytovacích zariadeniach spoločnosti.

Motivačný list resp. žiadosť do zamestnania s priloženým profesijným životopisom zasielať na nižšie uvedené adresy:

BARDEJOVSKÉ KÚPELE a.s., 086 31 Bardejovské Kúpele
fax: 054 4723549
email: [email protected], [email protected]
telefón: 054 4774245, 4774252

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia v odbore vnútorné lekárstvo

Liečebná starostlivosť, ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby pre domácich a zahraničných klientov. Ubytovacia kapacita všetkých kúpeľných hotelov je 1126 lôžok.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 518411  Dátum zverejnenia: 24.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 330 EUR/mesiac