Можливість для людей з України

Masér

BARDEJOVSKÉ KÚPELE a.s.

Miesto práce
Bardejovské Kúpele, Bardejov-Bardejovské Kúpele
Termín nástupu
máj 2022
940 EUR/mesiaczákonné príplatky (práca vo sviatok, v sobotu a v nedeľu, práca nadčas)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podávanie rôznych druhov masáží v rámci liečebných procedúr pre klientov počas kúpeľného pobytu.

Ubytovanie zabezpečíme v mieste výkonu práce, výmenné rekreácie, doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa, rôzne benefity v rámci sociálnej politiky zamestnávateľa, využitie vernostých výhod a pod.
Práca v príjemnom prostredí Kúpeľov, možnosť ďalšieho vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotnícka škola, odbor masér

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Liečebná starostlivosť, ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby pre domácich a zahraničných klientov. Ubytovacia kapacita všetkých kúpeľných hotelov je 1126 lôžok.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4324283  Dátum zverejnenia: 9.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 940 EUR/mesiac