Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Barber/barberka - Bratislava

Barber Town s.r.o.

Miesto práce
Classy Barber, Bajkalská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 2 000 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nové posily do nášho tímu. Ponúkame skvelé pracovné prostredie, flexibilnú prácu full-time aj part-time, skvelý odmeňovací systém a ďalšie zaujímavé benefity, ako napríklad thajské masáže zadarmo.

Barbershop sa nachádza na Bajkalskej ulici v Bratislave (Tri veže). Ak prinesiete so sebou alebo odporučíte známeho, ďalší bonus 300€ je váš.

Náplň práce:
- vykonávanie práce barbera
- strih a úprava vlasov a brady
- zákaznícky servis
- práca s pokladňou

Skvelý odmeňovací systém
Mladý kolektív
Thajské masáže grátis
Práca v modernom a príjemnom prostredí
Playstation chill zone
Výborná lokalita

Informácie o výberovom konaní

V prípade vášho záujmu pošlite životopis na uvedenú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kaderník, barber, barberka, kaderníčka

Vyučený v odbore výhodou.
Nevyhnutná prax v odbore.

Máme všetko, čo skutočný muž potrebuje: atmosféru mužnosti, ducha dobrej spoločnosti, profesionálnych barberov a dodržiavanie holičských tradícií, ako aj výbornú kávu a príjemnú spoločnosť.

Náš barbershop ponúka mužom možnosť zažiť zážitok, ktorý nie je len klasickým strihaním alebo holením, ale unikátnou atmosférou, ktorá vás obklopí, akonáhle vstúpite do “Classy Barber” v Bratislave.

Našim barberom ponúkame skvelé benefity, ktoré sú objasnené pri osobnom stretnutí.
ID: 4594721  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac