Accounting and Finance Specialist / Účtovník / Finančný špecialista

BARANI DESIGN Technologies s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu technologickú divíziu v Bratislave hľadáme šikovnú a spoľahlivú pracovnú silu, ktorá by zabezpečila celkovú finančno-účtovnú agendu spoločnosti a podieľala sa aj na ďalších procesných, koordinačných a administratívných aktivitách našej rýchlo rastúcej firmy. Agenda je širšia z hľadiska rôznorodosti aktivít. Jednotlivé oblasti ale nie sú príliš objemovo náročné. Preferujeme človeka s komplexnejšími znalosťami, schopného dôsledne a precízne premýšľať a v prípade potreby dovzdelať sa aj v nových oblastiach.

Medzi hlavné oblasti náplne práce by patrili:
- Vedenie účtovníctva spoločnosti v SR
- Daňová agenda (výkazy, priznania, optimalizácia, komunikácia s inštitúciami)
- Finančný reporting
- Vypracovávanie a evidovanie interných predpisov
- Fakturácia, odberateľsko-dodávateľské vzťahy, platobná agenda, spracovávanie cestovných príkazov
- Spracovanie a vedenie mzdovej agendy (do 20 zamestnancov)
- Koordinácia colno-finančnej agendy
- Koordinácia účtovníctva pobočky v USA (nie je podmienka)
- Plnenie operatívnych úloh

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s veľkým rastovým potenciálom
- Perspektívne zamestnanie v príjemnom kolektíve
- Možnosť ďalšieho profesijného a osobného rastu
- Firemné benefity a flexibilné pracovné prostredie

Váš profil (životopis) prosím posielajte cez portál profesia alebo emailom na: [email protected]. Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať v priebehu 14 dní.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie a účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- Dôslednosť, precíznosť, samostatnosť, analytické myslenie
- Prehľad medzinárodných účtovných a daňových systémov je výhodou

BARANI DESIGN Technologies s. r. o. je spoločnosť so sídlom v Bratislave zameraná na vývoj a výrobu profesionálnych meteorologických senzorov a meteorologických zariadení. Sme aktívni na všetkých kontinentoch vo viac ako sto krajinách sveta a hrdí na náš vlastný vývoj najmodernejších riešení na monitorovanie počasia a klimatických zmien. Aktívne podporujeme mestá, organizácie ako UNESCO, ako aj poľnohospodárov pri optimalizácii ich produkcie a zároveň zabezpečujeme, aby udržateľnosť zostala jadrom nášho poslania. Zaujalo Vás, čo robíme? Budeme radi, ak sa nám ozvete! Neváhajte a pošlite nám svoj životopis bez ohľadu na to, či máte technické vzdelanie alebo nie! Sme pripravení poskytnúť Vám poradenstvo a kvalitné zaškolenie, i keď nemáte v obore skúsenosti. Všetko, čo potrebujete, je ochota učiť sa a my Vás budeme podporovať pri každom kroku. Pridajte sa k nám pri formovaní lepšej budúcnosti, v ktorej presné informácie o počasí a globálny obchod idú ruka v ruke!
ID: 2528067  Dátum zverejnenia: 25.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou