Obchodný zástupca

BAPE FOOD trade s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.04.2024
1 100 - 1 500 EUR/mesiacVýška platu odzrkadľuje výkon OR. Výsledky nad očakávanie = navýšenie platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návšteva obchodných partnerov s cieľom vytvorenia objednávky a ponuky nového sortimentu . Starostlivosť o zákazníkov nových , starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete.
Prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií.
Optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie. Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.

Služobný automobil, mobilný telefón, notebook . Prémie podľa výkonu, splnenia plánu, vianočný bónus, spoločenské a kultúrne akcie.

Ak máte záujem pracovať v našej spoločnosti, prosíme pošlite svoj životopis a motivačný list na e-mail : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skúsenosť s inej obchodnej firmy je plus, no v prvom rade hľadáme človeka , ktorý je svedomitý, spoľahlivý emocionálne stabilný, otvorený, nekonfliktný a komunikatívny. Nikto nieje dokonalý, ale dá sa k tej dokonalosti priblížiť práve svedomitou prácou.

Sme obchodná spoločnosť

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3241055  Dátum zverejnenia: 19.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac