Obchodný zástupca

BAPE FOOD trade s.r.o.

Ovocinárska 51, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj
Termín nástupu
02.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návšteva obchodných partnerov s cieľom vytvorenia objednávky a ponuky nového sortimentu . Starostlivosť o zákazníkov nových , starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete.
Prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií.
Optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie. Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.

Služobný automobil, mobilný telefón, tablet . Prémie podľa výkonu, splnenia plánu, vianočný bónus, spoločenské a kultúrne akcie.

Ak máte záujem pracovať v našej spoločnosti, prosíme pošlite svoj životopis a motivačný list na e-mail : pavol.petrilak@bapefood.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.11.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skúsenosť s inej obchodnej firmy je plus, no v prvom rade hľadáme človeka , ktorý je svedomitý, spoľahlivý emocionálne stabilný, otvorený, nekonfliktný a komunikatívny. Nikto nieje dokonalý, ale dá sa k tej dokonalosti priblížiť práve svedomitou prácou.

Sme obchodná spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou potravín. Pôsobíme na Slovensku od roku 2011. Sme mladá a dynamická spoločnosť, ktorá posilňuje svoju pozíciu na trhu a uvedomuje si, že k tomu potrebujeme šikovných a zodpovedných ľudí .

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Ovocinárska 51
083 01 Sabinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Petriľák
Tel.: +421905741259
E-mail: poslať životopis
ID: 3241055   Dátum zverejnenia: 13.11.2017