Odborný referent pre komunikáciu – content creator (muž / žena)

Banskobystrický samosprávny kraj

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
jún 2024 alebo podľa dohody
1 000 EUR/mesiack základnej mzde môže byť priznaný osobný príplatok podľa skúseností, zručností, referencií, pravidelné prehodnocovanie mzdy podľa nastavených očakávaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do komunikačného tímu pre Banskobystrický samosprávny kraj hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu odborného referenta/ku pre komunikáciu - content creator.

Hľadáme človeka, ktorý:

  • je schopný pracovať a myslieť samostatne,
  • orientuje sa v sociálnych a nových médiách a aktuálnych trendoch,
  • vie nielen vycítiť, ale aj zachytiť na kameru ten správny okamih,
  • je schopný pripraviť scenár videa, ktoré má potenciál byť virálnym,
  • dokáže postrihať video, reel alebo story tak, že divákovi ponúkne komplexný zážitok, vložiť do videa hudbu, titulky, grafiky, animácie,
  • ovláda programy ako Canva, CapCut, vie pracovať s Meta Business Suite, TikTok a YouTube,
  • sa nebojí výziev, neprekáža mu cestovanie a je časovo flexibilný.

Vašou úlohou na tejto pozícii bude:
  • vytvárať krátke videá, statusy, stories, reels a ďalšie formáty pre sociálne siete, vrátane ich postprodukcie a tvorby scenára,
  • vytvárať cielené kampane na sociálnych sieťach,
  • vyhodnocovať úspešnosť jednotlivých formátov a na základe dát navrhovať zmeny a úpravy,
  • sprevádzať predsedu BBSK na jeho pracovných cestách a pripravovať z nich výstupy.

  • možnosť podieľať sa na inovatívnych zmenách a presadzovaní zlepšení procesov,
  • možnosť osobného rastu, ďalšieho vzdelávania, sloboda v tvorivom procese,
  • 5 dní dovolenky nad rozsah ZP, Sick days, pružný pracovný čas, možnosť práce Home Office a iné benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy.

Svoj životopis spolu s motivačným listom zašlite do 3. mája 2024.
Uchádzači, ktorí budú najviac spĺňať naše požiadavky budú pozvaní na výberový pohovor, ktorý bude zameraný na overenie údajov z dodaného štruktúrovaného životopisu a vyhodnotenie hard skills, soft skills ako aj overenie referencií uchádzača.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika / masmediálna komunikácia / marketingová komunikácia /digitálne médiá

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • minimálne rok praxe na podobnej pozícii alebo doložiteľné skúsenosti s podobnými činnosťami,
  • slovenský jazyk a gramatika na vynikajúcej úrovni,
  • grafické zručnosti,
  • skúsenosti s tvorbou a spracovaním fotografií a videí,
  • záujem o politické a spoločenské dianie,
  • vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič,
  • vynikajúce komunikačné schopnosti,
  • zodpovednosť, schopnosť štruktúrovane myslieť, samostatnosť, systematickosť, tímový hráč / hráčka
  • samostatné doťahovanie vecí do konca.

Banskobystrický samosprávny kraj je jeden z ôsmich samosprávnych krajov Slovenska. Medzi hlavné kompetencie kraja patrí zabezpečovanie verejnej prímestskej dopravy, cesty II. a III. triedy, územné plánovanie v kraji, stredné školstvo v kraji, sociálna starostlivosť pre znevýhodnených ľudí, rozvoj cestovného ruchu v kraji a kultúry prostredníctvom svojich 22 kultúrnych inštitúcií v kraji ako sú divadlá, knižnice, múzeá, galérie a hvezdáreň.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jarmila Pinková
Tel.: +421484325701
E-mail: poslať životopis
ID: 4806800  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac