Asistent / asistentka predsedu BBSK

Banskobystrický samosprávny kraj

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
január 2020 alebo podľa dohody
900 € + zohľadnenie skúseností, zručností v osobnom príplatku, ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme odborne, profesionálne, osobnostne a ľudsky vyzretého uchádzača / uchádzačku pre túto špecifickú pracovnú pozíciu. Samozrejmosťou je vysoká miera očakávanej lojality, spoľahlivosti a dôveryhodnosti s preukázaním referencií z doterajšieho pracovného pôsobenia.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• sprevádza predsedu na väčšine organizovaných podujatí
• vykonáva asistentskú podporu pri výjazdoch, podujatiach a návštevách
• pripravuje podklady pre predsedu, informuje ho o agendách a aktuálnom dianí
• pripravuje koncept pre vybrané príhovory predsedu pre vybrané príležitosti
• zabezpečuje logistický servis predsedovi pri rokovaniach a výjazdoch
• zabezpečuje zápisy z porád a rokovaní predsedu

• práca ľuďmi, ktorí sa navzájom počúvajú a rešpektujú
• priestor pre sebarealizáciu, možnosť prinášať zmeny a presadzovať zlepšenia
• koncepčná práca, ktorá má pridanú hodnotu
• 5 dní dovolenky nad rozsah ZP, Sick days, zvýhodnenie počas PN, možnosť Home Office a iné benefity z kolektívnej zmluvy

Svoj štruktúrovaný životopis zašlite do predĺženého termínu - 16. decembra 2019.

V životopise uveďte najmenej jeden referenčný kontakt s telefónnym číslom, na ktorom bude možné overiť informácie o uchádzačovi u predchádzajúcich zamestnávateľov.

K životopisu prosíme povinne priložte v samostatnom súbore:
• vlastný text – „policy paper“ (3000 – 8000 znakov s medzerami), v ktorom predstavíte jedno opatrenie/projekt, ktorý by podľa Vás výrazne prispel ku zvýšeniu kvality života v najmenej rozvinutých regiónoch Slovenska a jeho vykonanie podľa súčasnej legislatívy spadá do kompetencie samosprávneho kraja. Nezabudnite korektne citovať použité zdroje.
• motivačný list (2000 – 3000 znakov s medzerami)
Odporúčame využiť na portáli Profesia službu „Poslať životopis“ a priložiť aj požadovanú prílohu.

Uchádzači, ktorí budú najviac spĺňať naše požiadavky budú pozvaní na výberový pohovor po 1. decembri 2019. Na výberovom pohovore budú hodnotení tromi hodnotiteľmi v nasledovných oblastiach: overenie údajov z dodaného štruktúrovaného životopisu, predložených povinných príloh, vyhodnotenie hard skills, soft skills a overenie referencií uchádzača.

Ďalšie informácie:
Podmienkou práce s podkladmi uchádzačov je súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov podľa príslušnej legislatívy, nie starší ako jeden mesiac.

Úspešný uchádzač musí spĺňať podmienku bezúhonnosti a spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• výborné komunikačné zručnosti
• schopnosť analytického myslenia a rýchleho vhľadu do rôznorodých tém
• zodpovednosť, dôslednosť, trpezlivosť a schopnosť účelne a prehľadne triediť veľa informácií (OCD výhodou)
• skúsenosti s diplomaciou a protokolárnym vystupovaním
• časová flexibilita a vytrvalosť
• odolnosť voči stresu, zmysel pre humor
• ovládanie PC - programy: Word, Powerpoint, Excel
• ovládanie anglického jazyka, ovládanie ďalších cudzích jazykov je výhodou
• aktívne vedenie vozidiel skupiny B

Banskobystrický samosprávny kraj je jeden z ôsmich samosprávnych krajov Slovenska. Medzi hlavné kompetencie kraja patrí zabezpečovanie verejnej prímestskej dopravy, cesty II. a III. triedy, územné plánovanie v kraji, stredné školstvo v kraji, sociálna starostlivosť pre znevýhodnených ľudí, rozvoj cestovného ruchu v kraji a kultúry prostredníctvom svojich 22 kultúrnych inštitúcií v kraji ako sú divadlá, knižnice, múzeá, galérie a hvezdáreň.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3809064  Dátum zverejnenia: 12.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 € + zohľadnenie skúseností, zručností v osobnom príplatku, ďalšie benefity