Špecialista na pracovné právo

Banskobystrický samosprávny kraj

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda 800 btt + osobný príplatok do 100 % základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyštudovali ste pracovné alebo verejné právo a máte praktické skúsenosti z oblasti ľudských zdrojov? Veríte v dobrý Banskobystrický kraj a chcete priložiť ruku k dielu? Staňte sa pre BBSK odborníkom na pracovnoprávnu agendu.
Budete:
* nositeľom know-how v danej oblasti a poradným členom tímu
* zabezpečovať aktivity súvisiace s pracovnoprávnymi vzťahmi zamestnancov Úradu BBSK a tiež poslancov Zastupiteľstva BBSK
* poskytovať odborné stanoviská k pracovnoprávnym vzťahom
* tvoriť pracovné zmluvy, menovacie dekréty, platové výmery
* poskytovať metodické usmernenia odborom a oddeleniam Úradu BBSK a tiež organizáciám v zriaďovateľskej pôsobnosti BBSK

Prosím zasielajte svoje žiadosti do 26.8.2018.

* osobný príplatok do výšky 100 % základnej mzdy sa vypláca v závislosti od skúseností a zručností
* vedenie a kolektív, ktoré sa riadia zdravým rozumom
* tím ľudí, ktorý sa navzájom počúva a rešpektuje
* strategická práca, ktorá má jasný cieľ a víziu
* priestor pre sebarealizáciu, možnosť prinášať zmeny a presadzovať zlepšenia
* práca, ktorá má pridanú hodnotu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.8.2018 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

* min. 3 roky skúseností v oblasti pracovného alebo verejného práva
* skúsenosť v oblasti riadenia ľudských zdrojov
* ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa v oblasti práva
* výboná znalosť Zákonníka práce a mzdovej agendy
* flexibilita, kreatívne myslenie

Sme Banskobystrický samosprávny kraj a na čele s novým županom sa snažíme o strategické vedenie a nastavenie novej vízie. Budujeme dobrý kraj. Pridajte sa k nám.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Nám. SNP 23
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3466994   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 800 btt + osobný príplatok do 100 % základnej mzdy