Koordinátor rozvoja cestovného ruchu

Banskobystrický samosprávny kraj

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda 800€ brutto/mesiac + osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Absolvent cestového ruchu alebo podobného odboru s nadšením pre túto oblasť a chuťou získať prax zbystri. Oblastné organizácie cestovného ruchu v Banskobystrickom kraji hľadajú siedmich šikovných ľudí, ktorým dajú šancu a priestor pre profesný rast.
Tvojou úlohou bude:
* účasť na plnení ročného plánu aktivít na jeho vyhodnocovanie
* vyhľadávanie projektov na financovanie rozvoja destinácie (infraštruktúrne a produktové)
* príprava podkladov pre vydávanie newslettera
* vyhľadávanie obchodných partnerov a dodávateľov pre destinačné projekty
* zabezpečovanie práce v tematických a územných pracovných skupinách, zadávanie úloh a kontrola ich plnenia
* participácia na vývoji nových produktov a ich uvedenie na trh
* koordinácia zberu dát o vývoji návštevnosti a správaní návštevníkov

Miesto výkonu práce sa viaže na jednotlivé organizácie, a síce:
* Banská Bystrica (OOCR Stredné Slovensko)
* Banská Štiavnica (OOCR Región Banská Štiavnica)
* Brezno (OOCR Región Horehronie)
* Nová Baňa (OOCR Región Gron)
* Revúca (OOCR Gemer)
* Dudince (OOCR Dudince)
* Lučenec (OOCR Novohrad a Podpoľanie)

Prosím zasielajte svoje žiadosti do 20.6.2018.

* osobný príplatok ktorý sa vypláca v závislosti od skúseností a zručností
* tím ľudí, ktorý sa snaží presadiť reálne zmeny v kraji
* samostatná a zodpovedná práca s pridanou hodnotou
* priestor pre rozvoj a uplatnenie dobrých nápadov
* možnosť podporovať pozitívne zmeny v kraji

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou (cestovný ruch, regionálny rozvoj, geografia, ekológia, manažment)
* anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
* aktívna znalosť MS Office(Word, Excel, Powerpoint)
* flexibilita, dobré organizačné schopnosti
* samostatné myslenie a iniciatíva
* vodičský preukaz sk. B

Banskobystrický samosprávny kraj je jeden z ôsmich samosprávnych krajov Slovenska. Medzi hlavné kompetencie kraja patrí zabezpečovanie verejnej prímestskej dopravy, cesty II. a III. triedy, územné plánovanie v kraji, stredné školstvo v kraji, sociálna starostlivosť pre znevýhodnených ľudí, rozvoj cestovného ruchu v kraji a kultúry prostredníctvom svojich 22 kultúrnych inštitúcií v kraji ako sú divadlá, knižnice, múzeá, galérie a hvezdáreň.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3413649  Dátum zverejnenia: 7.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 800€ brutto/mesiac + osobný príplatok