Vedúci oddelenia styku s verejnosťou (PR guru)

Banskobystrický samosprávny kraj

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
základná mzda 1100€ btt + osobný príplatok do 100 % základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nájde sa na Slovensku nejaký skúsený PR špecialista? Ideálne fanúšik Banskobystrického kraja, majster spisovnej slovenčiny a so spoločensko-politickým prehľadom? BBSK potrebuje posilniť svoj hlas, aby každý počul a čítal o tom, že veci v samospráve sa dajú robiť aj lepšie.
Budete:
* pôsobiť ako tlačový hovorca Úradu BBSK
* komunikovať s médiami a verejnosťou a odpovedať na ich otázky
* pripravovať stanoviská úradu, tlačové správy, tlačové konferencie a podklady na ne
* tvoriť obsah krajského časopisu Náš kraj
* viesť online komunikáciu Úradu BBSK na sociálnych sieťach a webstránke kraja
* pripravovať a realizovať komunikačné stratégie a plány

*osobný príplatok do výšky 100 % základnej mzdy sa vypláca v závislosti od skúseností a zručností
*vedenie a kolektív, ktoré sa riadia zdravým rozumom
*tím ľudí, ktorý sa navzájom počúva a rešpektuje
* strategická práca, ktorá má jasný cieľ a víziu (žiadne bezmyšlienkovité pečiatkovanie)
*priestor pre sebarealizáciu, možnosť prinášať zmeny a presadzovať zlepšenia (áno, aj v štátnej správe)
* práca, ktorá má pridanú hodnotu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* min. 2 roky praxe na podobnej pozícii
* plynulá znalosť anglického jazyka
* skúsenosť s CMS – systémami na správu obsahu
* grafické zručnosti a skúsenosti s tvorbou fotografie a videa
* všeobecný spoločensko-politický prehľad a znalosť politického programu vedenia BBSK
* výborné komunikačné schopnosti, štylistika a výborná *znalosť pravopisu slovenského jazyka

Banskobystrický samosprávny kraj je jeden z ôsmich samosprávnych krajov Slovenska. Medzi hlavné kompetencie kraja patrí zabezpečovanie verejnej prímestskej dopravy, cesty II. a III. triedy, územné plánovanie v kraji, stredné školstvo v kraji, sociálna starostlivosť pre znevýhodnených ľudí, rozvoj cestovného ruchu v kraji a kultúry prostredníctvom svojich 22 kultúrnych inštitúcií v kraji ako sú divadlá, knižnice, múzeá, galérie a hvezdáreň.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3393882  Dátum zverejnenia: 18.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 1100€ btt + osobný príplatok do 100 % základnej mzdy