Odborný referent pre registratúru

Banskobystrický samosprávny kraj

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
základná mzda 700€ btt + osobný príplatok do 100 % základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mám pre Vás tri veci: nekonečné administratívne papierovačky, banskobystrický kraj a možnosť zefektívniť to prvé.
Budete:
* spravovať procesy, ktoré sa týkajú písomností na registratúrnom stredisku
* metodicky usmerňovovať zamestnancov v oblasti správy registratúry a ochrany osobných údajov
* riadiť centrálnu evidenciu zmlúv, sťažností a interných noriem
* posudzovať a hodnotiť registratúrne záznamy, ktoré budú navrhované na vyradenie
* triediť a evidovať dokumenty, viesť registratúrny denník
* spravovať aplikáciu elektronickej registratúry a súvisiacich modulov

*osobný príplatok do výšky 100 % základnej mzdy sa vypláca v závislosti od skúseností a zručností
*vedenie a kolektív, ktoré sa riadia zdravým rozumom
*tím ľudí, ktorý sa navzájom počúva a rešpektuje
* strategická práca, ktorá má jasný cieľ a víziu (žiadne bezmyšlienkovité pečiatkovanie)
*priestor pre sebarealizáciu, možnosť prinášať zmeny a presadzovať zlepšenia (áno, aj v štátnej správe)
* práca, ktorá má pridanú hodnotu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

* 2 - 5 rokov praxe na pozícii asistenta alebo administratívneho pracovníka
* výborná nalosť MS Office - Excel, Word, Outlook
* neochvejné organizačné schopnosti
* výhodou je orientácia v oblasti ochrany osobných údajov

Banskobystrický samosprávny kraj je jeden z ôsmich samosprávnych krajov Slovenska. Medzi hlavné kompetencie kraja patrí zabezpečovanie verejnej prímestskej dopravy, cesty II. a III. triedy, územné plánovanie v kraji, stredné školstvo v kraji, sociálna starostlivosť pre znevýhodnených ľudí, rozvoj cestovného ruchu v kraji a kultúry prostredníctvom svojich 22 kultúrnych inštitúcií v kraji ako sú divadlá, knižnice, múzeá, galérie a hvezdáreň.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3393872  Dátum zverejnenia: 18.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 700€ btt + osobný príplatok do 100 % základnej mzdy