Vodič špeciálneho motorového vozidla / robotník

Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
15. november 2021 alebo podľa dohody
739 EUR/mesiacMesačné prémie až do výšky 30 % tarifnej mzdy a polročné odmeny v závislosti od kvality vykonanej práce. Mzdové zvýhodnenia a príplatky (práca nadčas, práca v sobotu a nedeľu, práca v noci,...).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vedenie a obsluha zvereného špeciálneho motorového vozidla vrátane špeciálnej technológie v zmysle príslušných legislatívnych predpisov, na základe požadovaných a získaných odborných certifikátov.
2. Výkon činností bežnej údržby (letnej aj zimnej) na určených úsekoch cestnej siete.
3. Operatívne riešenie zistených alebo oznámených problémov v zjazdnosti ciest.

Hľadáme vodičov na tieto strediská: Banská Bystrica, Brezno, Nová Baňa, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš.

Bližší popis uvedených činností:
- Obsluha pojazdných strojov a mechanizačných zariadení na vykonávanie údržby ciest, diaľnic, ich súčastí a príslušenstva.
- Údržba a bežné jednoduché opravy špeciálneho nákladného motorového vozidla a jeho nadstavby technologických zariadení.
- Vedenie nákladných automobilov a špeciálnych nákladných automobilov.
- Vedenie agendy denných záznamov o prevádzke vozidla a / alebo mechanizmu.
- Údržba prideleného motorového vozidla v požadovanom technickom stave a v súlade s pokynmi výrobcu tak, aby nedošlo ku škodám na vozidle.
- Ohlásenie alebo neodkladné odstránenie porúch a / alebo chýb rozsiahlejšieho charakteru.
- Operatívne plnenie úloh uložených v mimoriadnych alebo nepredvídateľných situáciách podľa pokynov nadriadeného.
- Údržba, oprava, čistenie cestného telesa a objektov cestného telesa, mostov, priepustov, priekop s použitím / bez použitia malej strojnej mechanizácie.
- Manuálne značenie povrchov vozoviek.
- Osádzanie smerových stĺpikov, kolov, zábradlia.
- Zriadenie, oprava a výmena zvodidiel a zvislého dopravného značenia.
- Zriadenie vodorovného dopravného značenia.
- Regulácia dopravy.

Práca v stabilnej spoločnosti, príjemnom kolektíve a dynamickom prostredí
Doplnkové dôchodkové sporenie
Služobný telefón
5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
Mesačné prémie, polročné a koncoročné odmeny v závislosti od pracovného výkonu
Stravný lístok za nadčas trvajúci min. 4 hodiny, stravný lístok za deň dovolenky
Možnosť využitia nákladných mechanizmov a strojov na súkromné účely a možnosť rekreácie v rekreačnom zariadení spoločnosti v lokalite Dedinky - Mlynky za symbolickú cenu

Predloženie žiadosti spolu s prílohami posielajte elektronicky na nižšie uvedenú mailovú adresu:
1. Žiadosť o prijatie do zamestnania / motivačný list.
2. Životopis s prehľadom priebehu zamestnaní.
3. Súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov na účely evidencie žiadosti o zamestnanie podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Uzávierka žiadostí je v stredu 10. 11. 2021. Vybraní uchádzači budú priebežne pozývaní na pracovné pohovory. V žiadosti uveďte, prosím, stredisko, v ktorom by ste chceli pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícii vodiča – výhodou; Vodičský preukaz skupiny T a E - výhodou

- Technické zručnosti
- Pozitívny vzťah k manuálnej práci
- Proaktívny a zodpovedný prístup k práci
- Rýchle rozhodovanie v kritických situáciách
- Tímový hráč

Hlavným zameraním Banskobystrickej regionálnej správy ciest, a.s. je údržba ciest II. a III. triedy a príprava investičných zámerov na týchto komunikáciách. Zároveň vykonáva niektoré činnosti aj na cestách I. triedy na základe zmluvy so Slovenskou správou ciest alebo na miestnych komunikáciách podľa objednávok samospráv a v závislosti od časovej vyťaženosti stredísk. So svojimi 17-timi strediskami pôsobí v oblastiach sever, stred a juh v rámci Banskobystrického regiónu. Jediným akcionárom je Banskobystrický samosprávny kraj. Zameranie výkonov sa odvíja od ročného obdobia. Počas zimnej sezóny zabezpečuje zimnú údržbu ciest (odhŕňanie snehu, posýpanie vozovky chemickým a inertným posypovým materiálom, odstraňovanie snehu frézovaním, zarezávanie snehových a ľadových hrboľov a pod.). Letná údržba ciest realizovaná v období od apríla do októbra/novembra zahrňuje vysprávky ciest asfaltovou emulziou, obaľovanou zmesou za tepla a za studena, zvislé a vodorovné dopravné značenie, montáž, nátery a opravy zvodidiel, kosenie trávnatých porastov v bezprostrednom okolí ciest, čistenie rigolov, priekop, vpustov a šácht, umývanie a zametanie ciest, parkovísk a odpočívadiel, údržbu a opravu mostov, ako aj odstraňovanie následkov dopravných nehôd.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4178723  Dátum zverejnenia: 11.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac