Vodič špeciálnych motorových vozidiel, robotník

Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s.

Miesto práce
Majerská cesta 94, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a obsluha cestných motorových vozidiel a špeciálnych mechanizmov a ich bežná údržba
- odstraňovanie porúch a závad menšieho charakteru na pridelenom vozidle a mechanizme
- vykonávanie údržby cestných kominikácií všetkého druhu v zimných a letných podmienkach

- služobný mobil
- príspevky zamestnávateľa na DDS
- plus 5 dní dovolenky na rámec ZP

Profesijný životopis je potrebné doručiť poštou, osobne na adresu : BBRSC, a.s. Majerská cesta 94, 974 96 Banská Bystrica alebo e-mailom na adresu zoltan.balga@bbrsc.sk v termíne do 21.11.2017 Do predmetu zadajte " vodič ŠMV, robotník".

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.11.2017 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B, C, E

- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
- precíznosť pri práci
- oprávnenie na zváranie výhodou
- preukazy na ovládanie stavebných mechanizmov (UNC, UDS, Hidromek (nakladač s podkopom)) výhodou

Zameraním BBRSC a.s. je okrem správy a údržby ciest II. a III. triedy aj podnikateľská činnosť na cestných komunikáciách a vykonávanie s tým súvisiacich činností, ktoré zabezpečujú zriadené prevádzky v jednotlivých okresoch samosprávneho kraja.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Majerská cesta 94
974 96 Banská Bystrica
ID: 3240942   Dátum zverejnenia: 13.11.2017