Projektový Manažér / Automobilový priemysel

Bang Joo Electronics Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Družstevná 5, Šurany
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Správa a vedenie projektov, zabezpečenie dodávky projektu na požadovanú dobu, kvalitu a náklady
• Tvorba dokumentov a zavádzanie interných smerníc
• Znalosť ISO / TS 16949
• Zodpovednosť za dosiahnutie stanovených cieľov obchodných projektov
• Kontrolovanie kvality vykonaných prác
• Zasielanie cenových dopytov potencionálnym dodávateľom
• Vedenie rokovaní s dodávateľmi a ich výber v spolupráci s investormi
• Navrhovanie obchodnej stratégie a zabezpečovanie jej realizácie
• Zastupovanie záujmov spoločnosti v oblasti predaja
• Spolupracovanie pri tvorbe stratégie spoločnosti, vnášanie nových podnetov na rozšírenie trhu, získanie zákazníkov, podpora predaja
• Partner s príslušnými vlastníkmi výrobných a logistických procesov a vedúci obchodných vzťahov s cieľom zabezpečiť splnenie všetkých projektových výstupov
• Práca s obchodnými vzťahmi, technické zmeny zavedené a zahrnuté do projektov
• Riadenie a uplatňovanie požadovaného riadenia vrátane podávania správ, hlásenia o stave projektu, finančného výkazníctva a riadenia rizík a problémov
• Riadenie dodržiavania procesov operačnej akceptácie, aby sa zabezpečilo včasné doručenie do dodávky služieb

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Osvedčené skúsenosti s riadením zainteresovaných strán na všetkých úrovniach
• Ústna a písomná komunikácia v anglickom a nemeckom jazyku
• Schopnosť riadiť významné riziká a problémy
• Vynikajúce komunikačné schopnosti
• Osvedčená skúsenosť s riadením dodávateľov
• Komerčne šikovné myslenie
• Schopnosť pracovať na krátkych časových intervaloch
• Vyjednávanie a prispôsobivosť
• Formálna kvalifikácia pre projektový manažment
• Technologické zázemie výroby / logistiky

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby plastových komponentov pre elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3334486  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac