Predavač/Štylista predajne Pánske obleky BANDI Bratislava

BANDI VAMOS s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
940 - 1 183 EUR/měsíc940 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Milujete módu a chcete sa v nej skutočne realizovať? Hľadáte miesto, kde uvidíte výsledky Vášho úsilia každý deň? Vyberte si prácu, ktorá Vás bude napĺňať vo všetkých smeroch.

Do našej luxusnej predajne v BRATISLAVE hľadáme kolegyňu alebo kolegu na pozíciu Odborný poradca.

Aká bude náplň Vašej práce:

Nie je predavač, ako predavač. V predajni Pánske obleky BANDI sa stretnete sú skutočnými odbornými poradcami. Stanete sa profesionálom vo svojom obore, ktorý klientovi urobí z nákupu nezabudnuteľný zážitok. Náplňou vašej práce bude pomôcť klientovi s výberom správneho oblečenia na svadbu, ples, maturitu alebo akúkoľvek inú spoločenskú udalosť. Okrem toho budete obliekať aj VIP osobnosti a manažérov, ktorí potrebujú byť na obchodných jednaniach alebo iných spoločenských udalostiach vždy vhodne oblečení.

V rámci širokého sortimentu voľnočasovej a spoločenskej módy, máte ako odborný poradca priestor popustiť uzdu fantázie a klientom zostaviť skutočne dokonalý outfit do práce, na pohovor, na spoločenskú udalosť alebo voľný čas.

POZOR:

Pozícia nie je vhodná pre každého. Ak nie ste komunikatívny a nedokážete počúvať iných, táto pozícia nebude pre Vás vhodná.

Najlepší kandidát je ten, ktorý má:

  • Stredoškolské vzdelanie/odborné vyučenie

  • Ústretovú povahu, je starostlivý a trpezlivý

  • Komunikatívnosť v krvi, profesionálny a empatický prístup k zákazníkovi

  • Základná znalosť evidencie tržieb v pokladnom systéme

  • Prax na obdobnej pozícií výhodou, nie podmienkou

  • Záujem o módu, pretože v takom prípade, Vás bude práca maximálne napĺňať

Čo môžete od spoločnosti BANDI VAMOS SK s.r.o. očakávať:

  • Prácu na hlavný pracovný pomer

  • Denné smeny

  • Krátky/dlhý týždeň

  • Zaškolenie skúsenými kolegami

  • Dlhodobú prácu v stabilnej spoločnosti

  • Domácu a priateľskú atmosféru

  • Nadštandardné pracovné zázemie

  • Motivujúci a transparentný systém odmien a benefitov

Čo sa Vám bude skutočne páčiť:

  • Využívate zamestnanecké zľavy na nákup produktov spoločnosti

  • Robíme Vám radosť darčekom k Vaším narodeninám

  • Prispejeme Vám na zdravotnú obuv a pracovný odev

  • Určite Vás potešia kvartálne spoločenské akcie všetkých zamestnancov predajne

  • S nástupom na dobu neurčitú dostanete finančnú odmenu

  • Za kvalitne odvedenú prácu Vás radi ohodnotíme prémiami

  • Môžete využiť voľné vstupy na rôzne športové či spoločenské udalosti

  • Príplatky za prácu a nadčasy

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3789925  Dátum zverejnenia: 17.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 940 - 1 183 EUR/měsíc940 EUR/měsíc