Krajčír/krajčírka do predajne Pánske obleky BANDI Bratislava

BANDI VAMOS s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
870 - 974 EUR/měsíc870 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedna z najúspešnejších českých módnych značiek Pánske obleky BANDI, otvorila svoju prvú predajňu na Slovensku. Využite príležitosť a staňte sa súčasťou prosperujúcej a stabilej módnej firmy, ktorá sa zaoberá výhradne pánskou spoločenskou a voľnočasovou módou. Do nášho profesionálneho tímu hľadáme šikovnú kolegyňu alebo kolegu na pozíciu krajčír/krajčírka.

Ak radi šijete a chcete naplno využiť Vaše krajčírske schopnosti, táto práca bude pre Vás to pravé. Spojte príjemne s užitočným a vyberte si stabilné zamestnanie, kde Vaše kvality a zručnosti patrične docenia.

Aká bude náplň Vašej práce:

Pre našich klientov budete zaisťovať všetky úpravy pánskych oblekov na mieru. Bude sa jednať o úpravy pasu, sedu, dĺžky nohavíc, rukávov či saka. Okrem toho Vás čaká aj trochu práce s počítačovým programom Microsoft Excel, kde budete evidovať jednotlivé úkony. Samozrejmosťou je zanechávať po sebe čisté a upratané pracovisko.

Pozor! Náplňou práce krajčírky nie je predaj produktov.

Ideálny kandidát by mal mať:

- vyučenie v obore krajčír/krajčírka

- preukázateľnú prax

- starostlivosť a trpezlivosť

- komunikatívnosť, profesionálny a empatický prístup k zákazníkovi

- bydlisko v Bratislave a okolí výhodou

Čo môžete očakávať od spoločnosti BANDI VAMOS SK s.r.o.:

- prácu na hlavný pracovný pomer

- len denné smeny od pondelka do piatku

- zaškolenie skúsenými kolegami

- dlhodobú spoluprácu v stabilnej spoločnosti

- domácu a priateľskú atmosféra

- nadštandardné pracovné zázemie

- motivujúci a transparentný systém odmien a benefitov

A čo sa Vám bude určite páčiť:

- môžete využiť zamestnanecké zľavy na nákup produktov spoločnosti

- urobíme Vám radosť darčekom k Vašim narodeninám

- určite Vás potešia kvartálne spoločenské akcie všetkých zamestnancov predajne

- za kvalitne odvedenú prácu Vás radi ohodnotíme prémiami

- môžete využiť voľné vstupy na rôzny športové či spoločenské udalosti

- príplatky za nadčasy

- ročné odmeny

Ak Vás pozícia zaujala a radi by ste sa dozvedeli viac informácií, neváhajte nám poslať Váš životopis.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
ID: 3756517  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 870 - 974 EUR/měsíc870 EUR/měsíc